piątek, 6 października 2023 07:02

Potrącił dziecko na oznakowanym przejściu. Policja szuka motocyklisty i innych świadków wypadku w powiecie krakowskim

Autor Mirosław Haładyj
Potrącił dziecko na oznakowanym przejściu. Policja szuka motocyklisty i innych świadków wypadku w powiecie krakowskim

2 października o godz.18:00 na ul. Korabnickiej w Skawinie doszło do potrącenia 14-latki. Dziewczynka została przetransportowana do szpitala. Komenda Powiatowa Policji w Krakowie poszukuje świadków zdarzenia.

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 63-letni kierujący pojazdem marki Suzuki koloru czarnego nie ustąpił pierwszeństwa 14-letniej pieszej, która przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Ranna nastolatka została przetransportowana przez załogę LPR do szpitala.

-W szczególności prosimy o zgłoszenie się motocyklisty, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych

-apeluje policja.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat w/w zdarzenia drogowego proszone są o kontakt z KPP Kraków pod nr tel. 47 83 57 600 lub KP Skawina tel. 47 83 22 111.

Inf.: KPP Kraków
Foto: Kraków112

Czytaj również:

Dramatyczny wypadek. Dziecko potrącone przez auto. Na miejscu LPR
2 października w Skawinie doszło do potrącenia 14-latki. Dziewczynka została przetransportowana do szpitala. W poniedziałek (2 października) około godziny 18:20 wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu pieszego na ul. Korabnickiej w Skawinie. Na miejsce wysłano naziemny i lotniczy Zespół Ratownictwa Medyc…
Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje

Rozrywka