poniedziałek, 1 lutego 2021 12:18

Powiat myślenicki. Od soboty można szusować na Szklanej Górze

Autor Wiktoria Mitura
Powiat myślenicki. Od soboty można szusować na Szklanej Górze

Kolejny stok, który otworzył się pomimo obostrzeń to Szklana Góra w Harbutowicach (gm. Sułkowice). Od soboty można korzystać z pięknej, zimowej aury na nartach, czy to na snowboardzie.

O otwarciu stoku właściciele poinformowali na facebooku: "Zima w tym roku dopisuje, nasz stok jest świetnie przygotowany o czym możecie się przekonać już w najbliższą sobotę (30.01.2021) od 8:00 do 21:00".

We wpisie podkreślono, że stok będzie funkcjonował z zastosowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego: "Będziemy działać z zastosowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego, także każdą osobę znajdującą się na obiekcie obowiązuje zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja oraz utrzymanie dystansu społecznego".

Szklana Góra to stok, który jako pierwszy w powiecie myślenickim, otworzył się wbrew rządowym zakazom.

Mamy dla Was fantastyczną informacje 🍾🎊 Zima w tym roku dopisuje, nasz stok jest świetnie przygotowany o czym możecie...

Opublikowany przez Szklana Góra - Stacja Narciarska Czwartek, 28 stycznia 2021
Stacja narciarska pod Tarnowem otwarta mimo obostrzeń. „Nie mamy nic do stracenia”
Otwarta, mimo obowiązujących w kraju obostrzeń, została pierwsza stacja narciarska pod Tarnowem. Obiekt skontrolowała już policja. Właściciele przekonują jednak, że nie mają już nic do stracenia. Od soboty, 30 stycznia, narciarze mogą korzystać ze stacji narciarskiej Jurasówka w Siemiechowie [/info…

foto: Facebook/Szklana góra

Myślenice - najnowsze informacje