poniedziałek, 5 października 2020 11:30

Powiat proszowicki. Powstał proszowicki Klub Konfederacji

Autor Wiktoria Mitura
Powiat proszowicki. Powstał proszowicki Klub Konfederacji

W całej Polsce ruszyła inicjatywa klubów Konfederacji, których powstało już ponad 800. Również w Proszowicach, z inicjatywy 15 członków, a jednocześnie mieszkańców powiatu Proszowickiego powstał Klub Konfederacji.

Klub Konfederacji ma za zadanie promować wśród mieszkańców ideę wolności i odpowiedzialności, poprzez realne działanie na rzecz dobra miast, gmin i powiatu.

Dawid Jastrząb - lider klubu, zapytany o to jak widzi przyszłość i działanie Klubu odpowiedział: Chcemy skupić się na drobnych akcjach, które będą zmieniały nasz region na lepsze. Będziemy starać się nagłaśniać ważne dla mieszkańców sprawy mając nadzieję, że docenią oni nasze zaangażowanie i pracę włożoną w ożywienie całego powiatu. Jesteśmy już zmęczeni sporem, który dzieli społeczeństwo w naszym kraju. Jako mieszkańcy Ziemi Proszowickiej mamy ambicje, aby o naszym regionie mówiono w samych superlatywach. Zapraszamy wszystkich chętnych, aby dołączyć do Klubu. Jest tu sporo miejsca do realizowania się w różnych dziedzinach.

Proszowice - najnowsze informacje