piątek, 13 października 2023 09:18

Prezenty z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla kadry – 6 propozycji

Autor Artykuł zewnętrzny
Prezenty z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla kadry – 6 propozycji

Dokładnie 14 października obchodzi się Dzień Edukacji Narodowej, podczas którego zgodnie z tradycją kadra w placówkach edukacyjnych otrzymuje drobne podarunki. Wybór tych podarunków bywa jednak problematyczny, zwłaszcza przy mocno zróżnicowanej i licznej kadrze. Oto 6 uniwersalnych propozycji na upominki dla nauczycieli, które sprawdzą się w różnych placówkach, w tym zarówno przedszkolach, jak i uczelniach.

Eleganckie wizytowniki

Jeśli szukasz klasycznego i eleganckiego prezentu dla kadry, upominku odpowiedniego nie tylko dla nauczycieli szkół podstawowych, ale i wykładowców na prywatnych uczelniach wyższych, zwróć uwagę na wizytowniki. Mogą one przybierać formę małego oprawianego albumu z foliowymi zakładkami albo być wykonywane z twardych materiałów, w tym lekkiego aluminium. Pod adresem https://www.artilon.pl/pl/c/Wizytowniki-reklamowe/52 znajdziesz modele, na które możesz dodatkowo nanieść grawer z logo placówki oświatowej lub dedykacją.

Notesy w eleganckiej oprawie

Niewiele jest rzeczy tak przydatnych nauczycielom, jak notesy. Często służą im one za zeszyty, w których opracowują zajęcia, notatniki, kalendarze, czy nawet swego rodzaju skorowidze.

Wybierając notesy dla nauczycieli, warto zwrócić uwagę na ich rozmiar i oprawę. Na stronie https://www.artilon.pl/ dostępne są notesy w różnych rozmiarach, w tym klasycznego zeszytu A5, w miękkich i twardych oprawach wykonywanych z różnych materiałów.

Pendrive z grawerem

Dziś coraz częściej korzysta się z materiałów cyfrowych zamiast papierowych podręczników czy drukowanych artykułów. Wykładowcy przygotowują cyfrowe prezentacje na zajęcia, a uczniowie przekazują sobie materiały do nauki, przesyłając pliki przez internet lub przenosząc je na zewnętrznych dyskach. W tym świecie pendrive to niezbędne narzędzie pracy wszystkich nauczycieli. Elegancki model z grawerem na skórzanej obudowie będzie dla nich praktycznym upominkiem z klasą.

Poręczne szkolne teczki

Ci, którzy pracują w oświacie, zdają sobie sprawę z tego, jak wiele materiałów musi przygotowywać, opracowywać i przynosić na zajęcia nauczyciel. Po skończonym dniu pracy wraca on do domu często z dodatkowymi materiałami takimi jak na przykład prace uczniów, które musi sprawdzić i ocenić. Poręczna i pojemna teczka ułatwi przenoszenie i przechowywanie wszystkich dokumentów, materiałów czy prac w wygodny, a zarazem zorganizowany sposób.

Maskotki z logo placówki

Czas na propozycję, która wywoła uśmiech na twarzy niejednego nauczyciela. Maskotka z logo placówki, w tym na przykład pluszowy niedźwiadek w kolorowej koszulce z nadrukiem, to miły upominek odpowiedni między innymi dla nauczycieli wychowania przedszkolnego. Może się on dobrze sprawdzić również w przypadku innych placówek, w tym nawet uczelni wyższych, zwłaszcza jeśli mają one własną maskotkę, którą można zamówić w pluszowej wersji.

Kubki do pokoju nauczycielskiego

Jak spędza się czas w pokoju nauczycielskim? Wielu odpowie, że przede wszystkim przy kubku ciepłej kawy. Jeżeli w Twojej placówce brakuje kubków, a nauczyciele przynoszą własne naczynia, by móc odpocząć w wolnej chwili i wygodnie zjeść posiłek czy napić się kawy, pomyśl nad wyborem takich akcesoriów w ramach upominku.

Możesz wybrać personalizowane kubki dla każdego nauczyciela indywidualnie. Dobrym pomysłem jest również wybór kompletu kilku eleganckich kubków, które staną się stałym wyposażeniem pokoju nauczycielskiego.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka