środa, 28 lutego 2024 11:01

Projekt Zdrowie: Imponująca metamorfoza Pana Jacka!

Autor Artykuł sponsorowany
Projekt Zdrowie: Imponująca metamorfoza Pana Jacka!

Proces gubienia zbędnych kilogramów to nie tylko przejście na dietę. Pan Jacek podszedł do tego zadaniowo. Dzięki współpracy z dietetykiem Projektu Zdrowie w ciągu 5,5 miesiąca stracił 16 kg.

Dieta to nie tylko "jedzenie mniej", czy rezygnacja z jakiejś grupy produktów albo czy spożywanie tylko określonych. Dieta jest sposobem żywienia i decydując się na odchudzanie powinniśmy ten sposób zmienić na właściwy. Pan Jacek podszedł do tego zadaniowo. Mężczyzna zgłosił się do Projektu Zdrowie, bo chciał schudnąć i postanowił zrobić to w wielkim stylu, gubiąc 16 kg w 6,5 miesiąca. Na pochwałę zasługuje nie tylko sam wynik, ale i sposób, w jaki do niego doszedł. Szczere chęci, determinacja, głębokie zaangażowanie w trakcie diety i pozytywne nastawienie ułatwiło osiągnięcie sukcesu. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z bohaterem metamorfozy.

Panie Jacku, dlaczego postanowił pan podjąć decyzję o odchudzaniu?

Decyzję o odchudzaniu podjąłem dlatego, że źle się już czułem z nadmiarem kilogramów. Uznałem, że to jest już ten czas, aby zrobić coś ze swoim wyglądem i zdrowiem.

Jakie błędy żywieniowe popełniał pan przed kuracją?

Przede wszystkim nie jadłem śniadań, często jadałem zaledwie 2 posiłki w ciągu dnia. Nie przywiązywałem wcześniej zbyt dużej wagi do tego, co i ile jadłem. Nie piłem również odpowiedniej ilości wody.

Czy na początku miał pan jakieś obawy?

Tak. Najbardziej obawiałem się, że jedzenie nie będzie mi smakować, ale jak się okazało - zupełnie bez podstawnie. Pani dietetyk, uwzględniając moje upodobania kulinarne, zaproponowałam mi zbilansowaną dietę, której stosowanie było przyjemnością, a nie wyrzeczeniem. Nie czułem głodu, a różnorodność posiłków wyeliminowała problem monotonii w kuchni.

Jak wspomina pan pierwsze tygodnie trwania diety?

Pierwsze dwa tygodnie diety nie były dla mnie łatwe. Nie raz pojawiała się chęć, aby sięgnąć po jakąś przekąskę między posiłkami. Na szczęście szybko to minęło. Z czasem również smaki nieco się zmieniły, a efekty zachęcały do wytrwałości.

Co pana najbardziej motywowało?

Najbardziej motywowały mnie systematyczne spadki masy ciała oraz poprawa samopoczucia. Na każdym etapie miałem też ogromne wsparcie pani dietetyk, mojej żony i rodziny.

Czy jest pan zadowolony z efektów kuracji?

Tak, jestem bardzo zadowolony z efektów kuracji. Zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka. Coś, co wcześniej nie było w zasięgu ręki, stało się rzeczywistością. Teraz zmieniło się całkowicie moje myślenie na temat zdrowego stylu życia.

Czy poleciłby pan innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?

Tak, jak najbardziej. Na pewno będę dalej polecać Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją metamorfozę z Projektem Zdrowie, wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 572 290 305 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.wieliczka.projektzdrowie.info. Podczas konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Pamiętaj, że pierwsza konsultacja jest bezpłatna i to Ty decydujesz o kontynuacji kuracji bez żadnych umów i bez zobowiązań. Chcesz wiedzieć, jakie efekty osiągają Pacjenci w naszych gabinetach? Zobacz metamorfozy na stronie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ i przekonaj się, że warto zrobić ten pierwszy krok, tak jak zrobili go inni.

Projekt Zdrowie Wieliczka

Polskie Centra Dietetyczne

ul. Sienkiewicza 35

32-020 Wieliczka

Tel.: 572 290 305

E-mail: wieliczka@projektzdrowie.info

Dietetyk mgr Justyna Bukowiec
Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka