poniedziałek, 13 listopada 2023 08:04

Nagranie bulwersuje internautów. „Prosimy o maksymalną liczbę udostępnień, by tępić takie zachowanie”

Autor Katarzyna Jamróz
Nagranie bulwersuje internautów. „Prosimy o maksymalną liczbę udostępnień, by tępić takie zachowanie”

Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza podzieliła się w mediach społecznościowym nagraniem, na którym widać, jak trzy osoby rzucają kotem.

W niedzielny wieczór (12 listopada) do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak trzy osoby znęcają się nad kotem. -Szanowni państwo. Dosyć niedawno na naszą skrzynkę mailową dostaliśmy nagranie Video ukazujące rzucanie kotem wraz z danymi sprawców oraz prośbą o interwencję z zaprzyjaźnionymi podmiotami -rozpoczęli wpis członkowie grupy.

Apel o udostępnienia

Prowadzący facebookowy profil Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza "Ratownicy dla Ludzi" przyznali, że po konsultacjach postanowili poinformować o zdarzeniu odpowiednie organy.

-My jako Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza zajmujemy się nie tylko dbaniem o życie i zdrowie ludzi, ale także dbaniem o życie i zdrowie zwierząt, dlatego też po odpowiedniej konsultacji postanowiliśmy niezwłocznie poinformować odpowiednie organy o zaistniałej sytuacji.

Szanowni państwo. AKTUALIZACJA ❗❗❗❗ Dosyć niedawno na naszą skrzynkę mailową dostaliśmy nagranie Video ukazujące rzucanie kotem wraz z danymi sprawców oraz prośbą o interwencję z zaprzyjaźnionymi podmiotami My jako Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza zajmujemy się nie tylko dbaniem o życie i zdrowie ludzi ale także dbaniem o życie i zdrowie zwierząt dlatego też po odpowiedniej konsultacji postanowiliśmy niezwłocznie poinformować odpowiednie organy o zaistniałej sytuacji Sprawcami zdarzenia są 3 osoby niestety na obecną chwilę mamy dane dwóch głównych sprawców osoby która rzuca kotem oraz która łapie kota . Sprawcami są : Jakub K zamieszkały w miejscowości Baczków k. Bochni Oraz Oskar B zamieszkały w miejscowości Proszówki k.Bochni ❗❗❗Wasza czujność nie zawodzi ,dzięki sile naszej strony odezwały się do nas osoby które rozpoznały trzecią osobę z nagrania którą jest ❗❗❗ Wiktor B zamieszkały w miejscowości Proszówki k.Bochni (młodszy brat Oskara B) Prosimy o maksymalną liczbę udostepnień by tępić takie zachowanie u zarodka sprawcy nie mogą pozostać bezkarni @obserwujący

Opublikowany przez Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza "Ratownicy Dla Ludzi" Niedziela, 12 listopada 2023

Nie wiadomo, czy to pierwszy raz, gdy zarejestrowane na nagraniu osoby znęcały się nad kotem. Brak również informacji, do kogo należy zwierzak. -Prosimy o maksymalną liczbę udostepnień, by tępić takie zachowanie u zarodka, sprawcy nie mogą pozostać bezkarni - zaapelowali członkowie grupy.

Nagranie jest chętnie udostępniane i komentowane przez internautów:

-To okropne. Niech sobą podrzucają. Biedny kot -napisała jedna z użytkowniczek Facebooka.

[AKTUALIZACJA]

Dzięki błyskawicznej reakcji internautów udało się ustalić personalia sprawców znęcania się nad czworonogiem.

Inf. i foto: FB

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka