środa, 14 października 2020 11:08

Przemyślane wybory

Autor Artykuł sponsorowany
Przemyślane wybory

Mówi się, że Polacy bardzo dogłębnie analizują oferty dostępne na rynku, zanim zdecydują się na określony produkt czy usługę. Nie dziwi więc fakt, że usługi finansowe wybieramy na najlepszych możliwych warunkach. W zależności od potrzeb szukamy różnych produktów – kupujemy mieszkanie, samochód, czasem zaskoczą nas nieplanowane wydatki. Może się okazać, że zdecydujemy się na usługi z różnych instytucji finansowych i będziemy spłacać miesięczne raty kilku pożyczek. Z czasem może się to stać uciążliwe. Rozsądnym rozwiązaniem jest konsolidacja zobowiązań.

Czym jest konsolidacja?

Konsolidacja to przeniesienie kilku zobowiązań z różnych instytucji w jedno miejsce i połączenie ich w jedną wygodną ratę. Posiadając konto w Kasie Stefczyka, możesz uzyskać dostęp do wygodnej bankowości elektronicznej. Koniec zastanawiania się, która rata i gdzie w danym miesiącu została już opłacona. Wystarczy ściągnąć aplikację na swój telefon ze sklepu Google Play albo Apple Store lub zalogować się do bankowości przez przeglądarkę internetową w komputerze, by sprawdzić stan swoich spłat.

Co można skonsolidować?

Konsolidacja daje Ci możliwość połączenia rat pożyczek gotówkowych, ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych czy kredytów w rachunku płatniczym. Z Pożyczką Fit z RRSO 6,23% w Kasie Stefczyka możesz skonsolidować nawet do 160 000 zł. Dodatkowo, będąc Członkiem Kasy Stefczyka, możesz wziąć do 50 000 zł pożyczki nawet bez wychodzenia z domu.

Dlaczego warto skorzystać z konsolidacji?

Poza wspomnianym wyżej komfortem połączenia i ujednolicenia rat zyskujemy również większe poczucie bezpieczeństwa - dlatego że w sytuacji kryzysowej możemy skorzystać z wakacji kredytowych i odroczyć spłatę raty. Spłatę pierwszej raty możemy odroczyć nawet o 60 dni.

Jak powiedzieliśmy na początku, jako konsumenci dogłębnie analizujemy oferty, zanim się na coś zdecydujemy. Sprawdzamy rankingi usług, a Pożyczka FIT to najtańszy kredyt konsolidacyjny według  rankingu www.17bankow.com z października 2020 roku. Wpływa na to również fakt, że jej prowizja wynosi 0 zł. Pamiętajmy, że wybierając polskie usługi i produkty, wspieramy polską gospodarkę.


Plac Kościuszki 1,
32-020 Wieliczka
tel.: 12 288 22 13

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.Konto oznacza rachunek płatniczy.Maksymalna kwota pożyczki bez wychodzenia z domu, podpisywanej zdalnie wynosi 50 000 zł.Oferta skierowana do Członków Kasy Stefczyka.Przykład reprezentatywny z dnia 2.01.2018 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł.

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje