niedziela, 14 kwietnia 2024 07:07

Seniorzy bawili się do późnych godzin. II spotkanie z niespodzianką za nami

Autor Norbert Kwiatkowski
Seniorzy bawili się do późnych godzin. II spotkanie z niespodzianką za nami

6 kwietnia w Domu Ludowym w Woli Radziszowskiej odbyło się II spotkanie z niespodzianką dla seniorów z Woli Radziszowskiej. Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością i wzięło w nim udział 120 seniorów.

W programie wydarzenia znalazło się przedstawienie "Szansa na sukces" podczas którego swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali członkowie Stowarzyszenia Miłośników Doliny Cedronu. Członkowie stowarzyszenia wcielili się w gwiazdy muzyki, na scenie można było zobaczyć: Agnieszkę Chylińską, Dodę, Kajrę i Sławomira, Marylę Rodowicz i Demisa Roussosa. To oni oceniali występy kolejnych uczestników "Szansy na sukces". W roli uczestników wystąpili m. in.: znudzony urzędnik, góralka, senioralne małżeństwo, malarz pokojowy, cyganka, i zespół ludowy "Mazowsze" z Woli Radziszowskiej.

Co ciekawe, zwycięzcy "wyjechali" na wycieczkę w Wolańskie Bieszczady, a z romantycznego wyjazdu zwycięzców przygotowano humorystyczną kronikę filmową.

Oczywiście w przypadku takich wydarzeń - nie mogło się obyć bez pysznego jedzenia oraz zabawy tanecznej, która trwała do późnych godzin nocnych.

Foto: Miasto i Gmina Skawina

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje

Rozrywka