sobota, 20 listopada 2021 14:02

Siedziała na łóżku z nożem w ręku. W kuchni odkręciła gaz

Autor Mirosław Haładyj
Siedziała na łóżku z nożem w ręku. W kuchni odkręciła gaz

Policjanci z Posterunku Policji w Brzeźnicy w samą porę dotarli do 32-letniej kobiety, która próbowała odebrać sobie życie. Na szczęście udało się zapobiec tragedii.

13 listopada do dyżurnego wadowickiej komendy wpłynęła informacja o tym, że na terenie Spytkowic kobieta najprawdopodobniej chce odebrać sobie życie. Po otrzymaniu zgłoszenia pilnie wysłano do jej miejsca zamieszkania policjantów z Brzeźnicy.

Funkcjonariusze weszli na klatkę schodową, ale niestety pomimo pukania  i dzwonienia, drzwi do mieszkania nikt nie otwierał. Nie były jednak zamknięte na klucz. Policjanci weszli do środka. W pomieszczeniu była wyczuwalna woń gazu ulatniająca się z kuchenki gazowej. Funkcjonariusze natychmiast zakręcili gaz i od razu otworzyli okna. W jednym z pomieszczeń znaleźli siedzącą na łóżku kobietę, która trzymała w ręku nóż i mówiła, że nie chce już żyć i chce ze sobą skończyć. Mundurowi zaczęli rozmawiać z 32-latką, chcąc odwrócić jej uwagę, a następnie wykorzystując dogodny moment, odebrali jej nóż.

Kobieta została przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę lekarzy.

Inf.: KPP Wadowice

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje