czwartek, 10 grudnia 2020 13:12

Zatrzymano podejrzanych za zabójstwo w Stryszowie! Uciekli do Holandii

Autor Wiktoria Mitura
Zatrzymano podejrzanych za zabójstwo w Stryszowie! Uciekli do Holandii

Policja zatrzymała mężczyzn, którzy są podejrzani w sprawie zamordowania dwóch osób w Stryszowie. Okazało się, że podejrzani już na drugi dzień po zabójstwie uciekli do Holandii.

Jak podaje RMF FM, mężczyźni, którzy są podejrzani za zabójstwo dwóch osób w powiecie wadowickich uciekli do Holandii. Na szczęście, tamtejsi policjanci dostali komplet informacji od policjantów i prokuratorów z Małopolski. To właśnie dzięki temu, udało się zatrzymać prawdopodobnych sprawców.

Przypomnijmy, do tragicznej sytuacji doszło w przysiółku Bugaj w Stryszowie. 5 grudnia w godzinach popołudniowych doszło tam do wybuchu pożaru budynku mieszkalnego. Na miejscu znaleziono ciała dwóch osób oraz poranionego mężczyznę.

Prokuratura Rejonowa w Wadowicach prowadziła śledztwo w sprawie morderstwa dwóch osób oraz spowodowania pożaru w Stryszowie.

O sprawie pisaliśmy już na łamach naszego portalu.

Powiat wadowicki: Dramat w Stryszowie. Pobił, związał i podpalił dom. Dwie osoby nie przeżyły
Na terenie powiatu wadowickiego trwa obława, w której poszukiwany jest sprawca bądź sprawcy dzisiejszych wydarzeń w Stryszowie. Śledztwo prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. Dziś (sobota, 5.12) około godziny 14:00 służby otrzymały informację o pożarze w jednym z domów w Stryszowie (powiat wad…
Powiat wadowicki: Podwójne morderstwo w Stryszowie. Trwa śledztwo
Prokuratura Rejonowa w Wadowicach już oficjalnie prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa dwóch osób oraz spowodowania pożaru w Stryszowie. Do tragicznej sytuacji doszło w przysiółku Bugaj w Stryszowie. 5 grudnia w godzinach popołudniowych doszło tam do wybuchu pożaru budynku mieszkalnego. Na miejscu…

info: RMF FM   Fot: DK52info

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje