czwartek, 3 września 2020 09:28

Strzelnica – oto właśnie idealny pomysł na wieczór kawalerski w Krakowie!

Autor Głos 24
Strzelnica – oto właśnie idealny pomysł na wieczór kawalerski w Krakowie!

Szukacie idealne pomysłu na to, jak rozpocząć naprawdę emocjonujący wieczór kawalerski w Krakowie? Nie jest to zadanie łatwe, warto też wymyślić coś więcej, niż wspólne spotkanie w klubie już na początku. Jeżeli chcecie ten wieczór naprawdę zapamiętać, nie ma lepszej opcji, niż wybór strzelnicy Cracow Shooting Academy.

Cracow Shooting Academy to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych strzelnic w Krakowie, odwiedzana przez licznych klientów z Krakowa, okolic, całej Polski, ale i również z innych części świata. Wielu z nich odwiedza ją właśnie z okazji wieczoru kawalerskiego jednego z gości. To świadczy najlepiej o tym, że to po prostu znakomity pomysł. Potwierdza to prawdziwy ogrom pochlebnych opinii w internecie, pochodzących od gości z całego świata. Wiele z nich znajdziecie w popularnej Wizytówce Google Moja Firma, jest ich ponad 650, ich ilość cały czas rośnie a do tego wszystkie składają się na maksymalną możliwą do osiągnięcia średnia – to tylko potwierdza fakt, że Cracow Shooting Academy odwiedzić po prostu warto!

wieczór kawalerski Kraków

Czemu na wieczór kawalerski wybrać warto właśnie strzelnicę?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywista – ciężko o bardziej męską rozrywkę! Broń w rekach, zapach prochu, huk a do tego rywalizacja. Jesteśmy pewni, że wieczór spędzony w Cracow Shooting Academy zapamiętacie naprawdę na lata, a rozmowa w późniejszej części wieczoru bardzo często będzie wracać właśnie do Waszej rywalizacji na strzelnicy. Czekają tutaj po prostu niesamowite emocje, doskonała zabawa i wspomnienia na lata – a taki właśnie naszym zdaniem powinien być wieczór kawalerski.

Oczywiście strzelnica i strzelanie na Cracow Shooting Academy to dopiero początek. Później czas na szaloną imprezę, zapewne w jednym z klubów w centrum. Warto pamiętać, że lokalizacja strzelnicy – ul. Surzyckiego 16 – jest naprawdę dogodna, dlatego i dojazd na strzelnicę, i dojazd z niej na Rynek będzie szybki, tani i bezproblemowy. Na pewno nie przysporzy Wam niedogodności, ich w końcu tego wieczora nie powinno być!

Bezpieczeństwo na strzelnicy to podstawa

Poza emocjami i niezapomnianymi wspomnieniami możecie liczyć również na to, że to rozrywka naprawdę bezpieczna. Czeka na Was doskonała obsługa, składająca się z pasjonatów strzelectwa. Jeżeli nigdy wcześniej nie trzymaliście broni w ręce, nic straconego – nauczycie się najlepszych praktyk, w tym odpowiedniej pozycji strzeleckiej. To m.in. dzięki niej strzelanie będzie nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne. W końcu bezpieczeństwo jest tutaj naprawdę najważniejsze. Czekają na Was również okulary ochronne, nie brakuje ochronników na uszy – w praktyce więc będziecie bawić się znakomicie, ale później w doskonałej formie uda Wam się bawić w klubie już do białego rana!

Znakomity asortyment broni czeka właśnie na Was!

Emocje, huk, zapach prochu – to ważne, ale czas również na konkrety. W Cracow Shooting Academy czeka na Was naprawdę znakomity asortyment broni – konkretnie aż ponad 50 modeli! Składają się na nie nie tylko pistolety czy pistolety maszynowe. Dochodzą do tego karabiny szturmowe, strzelby czy karabiny wyborowe. Dzięki temu każdy będzie mógł strzelać z tego, z czego chce.

Jeżeli ktoś poszukuje naprawdę oferty niemal niespotykanej, zachęcamy do zapoznania się z jej fragmentem, który obejmuje broń historyczną. Modele broni z okresu I Wojny Światowej oraz II Wojny Światowej również na Was czekają. To także znakomita opcja, jeżeli Pan Młody jest fanem militariów czy historii. Jeżeli zdecydujecie się dla niego na pakiet, składający się właśnie z broni historycznej, będzie to dla niego tym bardziej niesamowite przeżycie!

Wybierz pakiet, który chcesz i ciesz się strzelaniem!

Strzelnica oferuje aż 6 gotowych pakietów. Jeżeli tylko chcecie, możecie wybrać jeden z nich. Każdy kosztuje od 120 do 300 zł i oferuje oddanie od 30 do 70 strzałów z od 3 do 6 rodzajów broni. Jeżeli jednak poszukujecie czegoś specjalnego, wybierzcie swój pakiet – ich generator znajduje się na stronie internetowej Cracow Shooting Academy. Wybieracie broń, ilość strzałów i w taki sposób generujecie pakiet, jaki tylko chcecie, dodatkowo decydując się na najbardziej atrakcyjne ceny.

Więcej o ofercie Cracow Shooting Academy dowiecie się na ich stornie internetowej, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje