wtorek, 21 maja 2024 13:48

Szokujące zachowanie w tramwaju. "Mężczyzna został zatrzymany"

Autor Katarzyna Jamróz
Szokujące zachowanie w tramwaju. "Mężczyzna został zatrzymany"

W sobotę (18 maja) w jednym z tramwajów w Krakowie doszło do groźnego incydentu. – Jeden z pasażerów zachowywał się agresywnie, pił alkohol i wyzywał ludzi – informuje za pośrednictwem Facebooka Platforma Komunikacyjna Krakowa – PKK.

Sytuacja miała miejsce około godziny 8:00 rano w tramwaju linii 52. Po tym jak jeden z pasażerów zachowywał się agresywnie, pił alkohol oraz wyzywał ludzi, został poproszony przez motorniczego o opuszczenie wagonu. Zdenerwowany mężczyzna skierował w stronę pracownika MPK obraźliwe komentarze.

W sobotę koło 8 rano, w krakowiaku na linii 52 przy "Lipińskiego", jeden z pasażerów zachowywał się agresywnie, pił...

Opublikowany przez Platforma Komunikacyjna Krakowa - PKK Poniedziałek, 20 maja 2024

Czeka go rozprawa sądowa

Jak informuje Platforma Komunikacyjna Krakowa – PKK, pasażer po opuszczeniu tramwaju rzucił w pojazd butelką i rozbił w drzwiach szybę. – Dzięki interwencji motorniczego i innych pracowników MPK mężczyzna został obezwładniony i przekazany Policji – czytamy w opublikowanym na Facebooku poście.

Podczas prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna dzień wcześniej rzucał przedmiotami w inne tramwaje, tym razem na ulicy Starowiślnej. – Mężczyzna został zatrzymany i oczekuje na rozprawę sądową – dodaje platforma.

Źródło: Platforma Komunikacyjna Krakowa – PKK
Fot. Ilustracyjne/Mateusz Łysik/Głos24/Screen z Facebooka

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka