poniedziałek, 29 marca 2021 12:33

Szukasz mieszkania w Krakowie? Investmap przedstawia 3 inwestycje deweloperskie, które sprawdzić.

Autor Artykuł sponsorowany
Szukasz mieszkania w Krakowie? Investmap przedstawia 3 inwestycje deweloperskie, które sprawdzić.

Kraków to drugie największe miasto w Polsce, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i powierzchnie. Duże aglomeracje oferują młodym ludziom większe możliwości, zwłaszcza osobom aktywnym zawodowo. Większe miasto to większe możliwości znalezienia pracy. Osoby przeprowadzające się do mieszkania kupionego od dewelopera w Krakowie mogą wybrać dzielnicę, która pozwoli im w szybko dotrzeć do firmy, a po dniu spędzonym w biurze, w pracy da możliwość zrelaksowania się w jednym z ośrodków kultury i rozrywki. To wszystko sprawia, że Kraków jest atrakcyjny dla ludzi aktywnych zawodowo.

Mieszkanie duże, czy może mniejsze na początek?

Metraż ma decydujący wpływ na ostateczny koszt nabycia nowego mieszkania. Jeśli chcemy zamieszkać w Krakowie i skupić na pracy, z pewnością warto zacząć od sprawdzenia oferty znanego dewelopera DEVELIA, który ma swojej ofercie duży wybór nowych mieszkań.

Osiedle Centralna Park powstaje w północno-wschodniej części Krakowa, w dzielnicy Czyżyny przy ul. Galicyjskiej. To położenie oferuje dostęp do rozległych terenów zielonych i bliskość Parku Lotników Polskich. Duży wybór miejsc rekreacji w sąsiedztwie pozwala na aktywne spędzanie czasu wolnego. Czyżyny są dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. Do Rynku Głównego z Osiedla Centralna Park dostaniemy się w 15 minut. Czyżyny posiadają też dobrze rozwiniętą infrastrukturę z dostępem do szkół, przedszkoli i punktów usługowo-handlowych takich jak Centrum Handlowe M1 czy powstający Cracovia Outlet. Szybki dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej czyni tę inwestycję atrakcyjną pod kątem zakupu mieszkania na wynajem.

Zdjęcie: Centralna Park - Investmap.pl

Budowa Osiedla Centralna Park realizowana jest etapowo. Pięć budynków zostało już oddanych. W ramach drugiej części przedsięwzięcia DEVELIA planuje zrealizować siedem budynków. Pierwszy z nich obejmuje mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 25 do 83 mkw., lokale użytkowe i garaż podziemny.

Atuty tej inwestycji, na które warto zwrócić uwagę to:

  • Położenie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta
  • Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa
  • Bliskość terenów rekreacyjnych
  • Zaplecze rekreacyjne na terenie osiedla (plac zabaw oraz zewnętrzna siłownia)
  • Dogodna komunikacja tramwajowa i autobusowa

Na dzień 24 marca 2021 r. możemy wybrać swoje wymarzone loku spośród 256 nowych mieszkań dostępnych w sprzedaży.

Jeśli naszym marzeniem jest zamieszkać w pobliżu STAREGO MIASTA…

Kraków słynie ze swojej niepowtarzalnej architektury. Jeśli zawsze naszym marzeniem było zamieszkać niedaleko do Starego Miasta, jeśli uwielbiamy niepowtarzalną atmosferę krakowskiego rynku to jest możliwość zakupu nowego mieszkania na osiedlu "Grzegórzki Park". Inwestycja ta, to zespół budynków charakteryzujący się nowoczesną, oryginalną architekturą. Funkcjonalne mieszkania zaprojektowane z dbałością o optymalne wykorzystanie przestrzeni. Kolejnym atutem jest wspaniały widok na panoramę miasta z najwyższych kondygnacji. Mieszkańcy mogą zrobić łatwe i szybkie zakupy w części usługowej. Inwestor zaplanował kaskadowe atrium z zielenią i nowoczesnym placem zabaw dla dzieci.

Zdjęcia: Grzegórzki Park - Investmap.pl

Z dala od zgiełku centrum Krakowa, w pobliżu parku i z dobrą komunikacją.

Jeśli naszym marzeniem jest zamieszkać z dala od zatłoczonego centrum i kolejnym warunkiem koniecznym jest dostęp do sprawnej komunikacji miejskiej – zależy nam na przystanku tramwajowym w pobliżu – co daje w Krakowie jednocześnie gwarancję szybkiego poruszania się po mieście, bez konieczności korzystania z własnego samochodu to dobrym wyborem może okazać się osiedle "Lokum Siesta"

Lokum Siesta to nowoczesna inwestycja, powstająca w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Eleganckie osiedle łączy w sobie cechy wielkomiejskiego stylu ze swobodą dyskretnej przestrzeni. Doskonała lokalizacja nieopodal Starego Miasta, w cichej i spokojnej dzielnicy pozwala zachować równowagę pomiędzy wygodą życia w pobliżu centrum, a możliwościami wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody - zapewnia właściwy city - life balance.

Zdjęcie: Lokum Sesta - Investmap.pl

Słoneczne, stylowo zaprojektowane osiedle. Elegancki, składający się z 5 budynków, kompleks oferować będzie łącznie 576 mieszkań. W inwestycji przewidziane są zróżnicowane i atrakcyjne metraże mieszkań w przedziale od 30 do 93 mkw., doskonałe zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, dla rodziny, jak i na wynajem. Przyszli właściciele będą mogli wybierać spośród mieszkań o funkcjonalnych układach.

Duży wybór nowych mieszkań w Krakowie.

To zaledwie kilka propozycji, aktualną ofertę nowych mieszkań w Krakowie można sprawdzić na investmap.pl. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią propozycję lokali z rynku pierwotnego. Jest bardzo duży wybór mieszkań z dostępem do terenów zielonych, przystanków komunikacji miejskiej. Bez problemu znajdziemy inwestycje, które są realizowane w bliskiej odległości od centrum aglomeracji, nie brakuje też ofert nowych lokali na obrzeżach miasta. Można uznać, że dziś rynek pierwotny mieszkań w Krakowie to jedna z najbardziej różnorodnych propozycji nie tylko dla inwestorów, ale i dla tych klientów, którzy poszukują swojego pierwszego mieszkania w dużej aglomeracji.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje