czwartek, 15 października 2020 12:05

Tej jesieni zadbaj o siebie !

Autor Artykuł sponsorowany
Tej jesieni zadbaj o siebie !

Jesień i zima to idealny czas dla zabiegów laserowych . Współczesna medycyna i Dr Kowalska Clinic oferują przełomowe rozwiązania laseroterapii. Na rynku jest wiele sprzętów i technologii, ale jakie wybrać? Pacjent przed przystąpieniem do zabiegu powinien zaczerpnąć informacji co do urządzenia oraz zdawać sobie sprawę, że laser laserowi nie jest równy oraz, że każdy rodzaj laseru ma swoje specyficzne zastosowanie.

Urządzenia w Dr Kowalska Clinic to lasery gwarantujące najskuteczniejsze zabiegi, najnowsze technologie, moc, precyzję, badania kliniczne oraz certyfikaty CE oraz FDA, co daje gwarancję spektakularnego efektu ale i bezpieczeństwa. Producentami urządzeń są firmy, będące na rynku medycznym wiele lat.

Sprzęt medyczny Dr Kowalska Clinic. Od prawej : Laser Fotona Dynamis SP, Endermologia LPG, Laser diodowy Palomar Vectus

Zabiegi w gabinecie z wykorzystaniem lasera powinny być wykonywane przez lekarza lub przez przeszkolony personel pod kontrolą lekarza. Osoba obsługująca laser powinna mieć szeroki zakres wiedzy praktycznej i teoretycznej. Dr Ewelina Kowalska z laseroterapią ma do czynienia od 7 lat pracując na najnowszych  na świecie technologiach  w prestiżowych klinikach w Miechowie, Krakowie, Nowym Sączu. Od lat bezustannie pogłębia swoją wiedzę na temat laseroterapii, będąc regularnie uczestnikiem kongresów,  kursów,  szkoleń  w Polsce i za granicą. Personel kosmetologiczny Dr Kowalska Clinic został odpowiednio przeszkolony i posiada  szeroki zakres wiedzy do pracy z laserami.  

Klinika wyposażona jest w medyczny laser Fotona Dynamis SP zaopatrzony w najpotężniejszą kombinację lasera ND: YAG oraz Er: YAG dostępną na rynku. Takie połączenie długości fali w jednym laserze daje możliwość zastosowania dla bardzo wielu problemów skórnych, ale nie tylko przy zapewnieniu znakomitych wyników klinicznych i przy maksymalnym ograniczeniu komplikacji oraz zmniejszenia czasu rekonwalescencji .

Fotona Dynamis SP jest najlepszym wyborem dla efektywnej redukcji zmarszczek, modelowaniu twarzy, usuwaniu przebarwień, trądziku, rumienia, rozstępów, usuwaniu poszerzonych naczyń krwionośnych na nogach i twarzy. Można go wykorzystać do delikatnych procedur chirurgicznych, takich jak usuwanie łagodnych zmian skórnych , brodawczaków, blizn, leczenia grzybicy, chrapania . Technologia Fotona pozwala na przeprowadzenie zabiegów wielostopniowych, wielowymiarowych w jednym zabiegu co daje silne kurczenie kolagenu na całej grubości dla osiągnięcia trwałego ujędrnienia i zwiększenia objętości bez stosowania wypełniaczy. Tu mowa o prestiżowych zabiegach popularnych wśród celebrytów i znanych osób na całym świecie Endoliftingu Fotona 4 D oraz 6 D, po którym uzyskujemy efekt znacznej poprawy napięcia skóry twarzy, szyi, dekoltu, okolicy oka ich rozjaśnienie i rozświetlenie, a który teraz jest dostępny w Miechowie dla każdej klientki.

Drugim laserem, jakim dysponuje Dr Kowalska Clinic to  najlepszy na rynku laser diodowy Palomar Vectus do trwałego usuwania owłosienia z twarzy oraz ciała. To świetne rozwiązanie dla wszystkich kobiet i mężczyzn, których nie przekonuje wizja czasochłonnej i żmudnej depilacji domowej. Jak działa laser ? Wiązka światła lasera, wnikając głęboko w skórę niszczy macierz włosa. Znajdujący się w niej pigment czyli melanina, pochłania energię z urządzenia, zamieniając ją w energię termiczną- to tzw zjawisko fototermolizy selektywnej . Aby takie zjawisko mogło zajść jest konieczna odpowiednia moc urządzenia, precyzja oraz patenty, które oferuje laser Palomar Vectus. Urządzenie jako jedyne na świecie wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze- Skintel. Skintel określa poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu indywidualnie dobrane parametry zabiegu, co w praktyce przekłada się na doskonałe efekty oraz bezpieczeństwo,  eliminując do minimum ryzyko poparzenia spotykane częściej po zabiegach pozbawionych tak inteligentnych rozwiązań. Dr Kowalska Clinic gwarantuje doskonałą jakość swoich usług, wiedzę, bezpieczeństwo .

p>

DR KOWALSKA  CLINIC
www.drkowalskaclinic.pl
Facebook/DrEwelinaKowalska
Instagram/DrKowalskaClinic
32-200 Miechów ul. Sikorskiego 83.
Tel 668 168 319

Małopolska - najnowsze informacje