piątek, 5 lutego 2021 16:07

To jest możliwe! Luksusowa podłoga – stylowa, trwała i łatwa w pielęgnacji

Autor Artykuł sponsorowany
To jest możliwe! Luksusowa podłoga – stylowa, trwała i łatwa w pielęgnacji

Ciepła dla stóp, przytulna i pasująca do naszego nowego mieszkania czy salonu – taka jest nasza nowa luksusowa podłoga

Luksusowy panel winylowy – LVT - jest dostępny w wielu kolorach, stylach i sposobach montażu – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie posiadamy dekory do każdego stylu aranżacji wnętrza – niezależnie od tego, czy jest to skandynawska jasność, czy raczej styl rustykalny i ciemny, imitacja drewna czy raczej kamienia, montaż prosto czy z wzorem.

Doskonałe rozwiązanie do łazienki – luksusowe podłogi są niewrażliwe na działanie wody

Zdarzyło Ci się marzyć o łazience z drewnianą dekoracją na podłodze? Świątynia wellness z podłogą ułożoną w jodełkę? Z prawdziwym drewnem jest to trudne do osiągnięcia, a nawet niemożliwe. Z luksusową wykładziną podłogową żaden problem. Rozejrzyj się, tutaj znajdziesz odpowiednią podłogę do swojej wymarzonej łazienki.

Najlepsze imprezy odbywają się w kuchni. Dobrze, że podłoga jest solidna i łatwa w pielęgnacji

Jeśli szukasz luksusowej podłogi, która jest łatwa w pielęgnacji i odporna na plamy, to dobrze trafiłeś. Nasze podłogi są wytrzymałe i wybaczają nawet małe nieszczęścia, które mogą się zdarzyć podczas hucznej imprezy w kuchni lub maratonu gotowania. Dzięki temu możesz gotować i świętować w pełnym relaksie.

Zdrowie jest dla nas ważne i zaczyna się od naszej podłogi

Czy wiesz, że wskaźniki naszych wszystkich luksusowych podłóg spełniają z nawiązką restrykcyjne wytyczne UE i nie pozostawiają niczego poza zdrowym powietrzem pomieszczenia? Potwierdzają to regularne badania niezależnych instytutów kontrolnych. Posiadamy wszelkie atesty.

Nasza wizualizacja – zobacz swoją wybraną podłogę w Twoim domu, zanim zostanie ułożona

Ponad 350 kolekcji imitujących drewno, kamień, beton i płytki. Ułożenie wzdłuż lub w poprzek, imitacja desek lub płytek – nasza wizualizacja pomoże Ci wyobrazić sobie wygląd nowej luksusowej podłogi w Twoim domu jeszcze przed ułożeniem.

Kto zamontuje wybraną przez Ciebie podłogę?

Nie musisz się o to martwić! Zajmujemy się kompleksowym doradztwem, projektowaniem, aranżacją i montażem naszych podłóg u klienta już wiele lat.

Imitacja drewna, kamienia, betonu czy płytek – jeszcze nie wiesz, która luksusowa podłoga będzie najlepiej pasować do Twojego mieszkania?

Czy masz jeszcze jakieś pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy!

Zapraszamy do naszego salonu!

Adres: Oświęcim Zaborska 9.
Tel. 790-219-266

Główne zalety podłóg winylowych

 • poprawiają akustykę pomieszczeń poprzez wytłumienie odgłosów kroków i nie wydają efektu „stukania i szumienia” w przeciwieństwie do paneli laminowanych;
 • mogą być montowane na istniejących starych podłogach jak lastriko, płytki ceramiczne, podłogi drewniane, wykładziny elastyczne bez potrzeby ich demontażu;
 • zapewniają szybki montaż i natychmiastową możliwość korzystania z ułożonej podłogi;
 • są antystatyczne, co oznacza, że nie przyciągają kurzu;
 • możliwość stosowania z ogrzewaniem podłogowym do 28°C
 • są „ciepłe” w dotyku, doskonałe na bosych stóp;
 • są całkowicie wodoodporne co sprawia, że nie pęcznieją i nie wykruszają się tak jak panele laminowane;
 • dzięki swoim wodoodpornym właściwościom są jednocześnie antypoślizgowe (klasa R9 i R10) i z powodzeniem można je stosować takich pomieszczeniach jak kuchnie, łazienki, siłownie, oraz wszelkie pomieszczenia rekreacyjne;
 • ich trwałość i odporność na uderzenia i wgniecenia, (do 0,05mm), powoduje, iż idealnie nadają się do pomieszczeń takich jak pokoje dziecięce, siłownie, pomieszczenia mieszkaniowe, biurowe, pomieszczenia hotelowe i restauracyjne, sale i salony sprzedaży, oraz do wszelkich pomieszczeń o bardzo wysokim natężeniu ruchu;
 • są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy zmyć powierzchnie wodą z dodatkiem jakiegokolwiek detergentu;
 • rozbudowana i różnorodna kolekcja zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne;
 • ich matowa struktura i synchroniczny zadruk sprawia, że doskonale imitują naturalne drewno, czy kamień.
Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje