środa, 11 września 2019 12:34

Tragedia pod Miechowem. Małżeństwo zginęło obok własnego domu

Autor (red)
Tragedia pod Miechowem. Małżeństwo zginęło obok własnego domu

Do tragicznego wypadku doszło w dniu 8 września o godz. 21.45 na 604 kilometrze drogi krajowej nr 7 w Moczydle w powiecie miechowskim, w gminie Książ Wielki.

Krajową 7-ką w stronę Kielc land roverem jechało starsze małżeństwo – mieszkańcy powiatu miechowskiego. Za nimi, samochodem marki audi, jechał mężczyzna.  Ze wstępnych ustaleń policjantów przeprowadzonych na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem audi uderzył w jadącego przed nim land rovera. W wyniku zderzenia land rover zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciężarowym volvo.

Pomimo długotrwałej akcji reanimacyjnej podjętej przez załogi pogotowia ratunkowego, nie udało się uratować małżeństwa, jadącego w land roverem: 61-letniego mężczyzny oraz 59- letniej kobiety. Jak podają media, do wypadku doszło niemalże przed ich domem.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin trwały czynności procesowe, wykonywane przez policjantów KPP w Miechowie, pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana do godziny 5.00, w związku z czym wytyczone zostały objazdy dla samochodów osobowych.

Info i fot: KW Policji w Krakowie

Miechów - najnowsze informacje