poniedziałek, 26 czerwca 2023 09:02

Tragiczna śmierć podczas festynu. Policja wszczęła śledztwo

Autor Katarzyna Jamróz
Tragiczna śmierć podczas festynu. Policja wszczęła śledztwo

Do prawdziwej tragedii doszło w niedzielę (25 czerwca) podczas festynu rodzinnego w Sufczynie. W rzece Kisielina znaleziono ciało 58-letniego mężczyzny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że był nim pracownik ochrony. Policja wszczęła śledztwo.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielny wieczór (25 czerwca) podczas festynu rodzinnego w Sufczynie (gmina Dębno), który odbył się na stadionie LKS GROM Sufczyn. Podczas wydarzenia zauważono, że w rzece znajduje się nieprzytomny mężczyzna. Mimo podjętej reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

– Około godziły 20:40 otrzymaliśmy informację, że w rzece znajduje się ciało mężczyzny. Był to 58-latek. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która pozwoli na wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia – przekazała w rozmowie z Głos24 asp. sztab. Ewelina Buda, rzeczniczka prasowa KPP w Brzesku.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Na chwilę obecną, ze względu na podjęte śledztwo, są to jedynie informacje, jakie policja może udzielić. Po informacji o śmierci mężczyzny festyn został przerwany.

Fot. Ilustracyjne

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje

Rozrywka