poniedziałek, 29 listopada 2021 14:45

Tragiczny wypadek w Mochnaczce Wyżnej. Nie żyje 19-latka

Autor Aleksandra Tokarz
Tragiczny wypadek w Mochnaczce Wyżnej. Nie żyje 19-latka

Pierwsze opady śniegu na Sądecczyźnie dały się we znaki. Do tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 981 w Mochnaczce Wyżnej. Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia 19-latki.

Na drogach od samego rana panują bardzo trudne warunki. Policjanci apelują o szczególną ostrożność. Dziś, przed godziną 10, do tragicznego wypadku doszło w Mochnaczce Wyżnej. Zderzyły się tam dwa pojazdy - samochód osobowy i cysterna wioząca olej napędowy.

- W samochodzie osobowym zakleszczone były dwie osoby tj. kobieta i mężczyzna. Jedna z nich była nieprzytomna. Strażacy wykonali dostęp do osób poszkodowanych i ewakuowali je na zewnątrz - relacjonują sądeccy strażacy.

Natychmiast przystąpiono do reanimacji 19-letniej kobiety, pasażerki samochodu osobowego. Mimo wysiłków ratowników jej życia nie udało się uratować. 20-letni kierowca z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Krynicy-Zdroju.

Droga wojewódzka przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Trwają czynności dochodzeniowe, mające na celu ustalenie okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje