poniedziałek, 31 maja 2021 08:15

Typowanie dla początkujących - poradnik

Autor Artykuł sponsorowany
Typowanie dla początkujących - poradnik

Szukasz cennych informacji dotyczących zakładów bukmacherskich? Słyszałeś dużo na ten temat, że dzięki tej opcji można zarabiać naprawdę sporo pieniędzy? Jak obstawiać mecze piłkarskie, by tak się właśnie stało? Na co jeszcze zwracać swoją uwagę stawiając pierwsze kroki w branży hazardowej?

Dlaczego warto grać przez internet?

W pierwszej kolejności (zanim jeszcze podpowiemy, jak obstawiać mecze) warto zastanowić się nad tym, gdzie je w ogóle typować. Obecnie opcji nie brakuje. Generalnie jednak firmy hazardowe dzielą się na online oraz stacjonarne. Podmioty z tej drugiej grupy były zdecydowanie popularniejsze jeszcze kilka, kilkanaście lat temu. Teraz to wszystko uległo zmianie. Można powiedzieć, że coraz więcej osób regularnie wybiera firmy bukmacherskie online. Co jednak sprawia, że warto się na nie zdecydować? Możesz grać w nich całkowicie legalnie. Wszak obecnie nie brakuje podmiotów, które operują zgodnie z wymaganiami Ustawy Hazardowej. Jak zaś znaleźć takie firmy? Np. korzystając z rankingów. Możesz także swobodnie zdecydować się na podmioty, które opisują ten fakt na własnej stronie internetowej. Niektórzy (jak np. STS) pokazują nawet skany decyzji Ministerstwa Finansów. Firmy internetowe to szansa na atrakcyjne bonusy powitalne. Gra w punktach stacjonarnych jest niestety w zdecydowanej większości pozbawiona tego przywileju. O czym jeszcze nie można zapominać? Warto wybrać podmioty online, ponieważ to szansa, by zaoszczędzić czas oraz pieniądze (np. na dojazdy).

Na jakiego bukmachera się zdecydować?

Czym zaś kierować się wybierając firmy bukmacherskie? Wiesz już, że legalność to ważna sprawa. Zwracaj uwagę na bonusy powitalne. Przeczytaj regulamin promocji. Pamiętaj, że same suche liczby to nie wszystko. Trzeba także zapoznać się z tym, co należy zrobić, by uwolnić w 100% środki bonusowe. Poza tym zwracaj uwagę na ofertę. Chcesz obstawiać spotkania futbolowe? Sprawdź, czy możesz liczyć na dużo wariantów. Im bogatsza oferta na dany sport, tym większa szansa na znalezienie tak zwanych perełek.

Dlaczego warto skupić się tylko na jednej dyscyplinie?

Nie wiesz, jak obstawiać mecze? Chcesz regularnie inkasować wygrane w firmach bukmacherskich? Na tej płaszczyźnie sporo osób popełnia dużo błędów. Mianowicie chodzi o to, że typerzy grają praktycznie wszystko, co jest w ofercie. A to pomyłka. Dlaczego? O wiele lepiej jest bowiem skupić się tylko na jednej dyscyplinie. To nie wszystko. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest zawężenie granych typów do jednych rozgrywek. Może to być np. angielska Premier League lub polska PKO BP Ekstraklasa itd. Dlaczego to ważne? Dzięki temu będziesz mógł w 100% skupić się na danym aspekcie. Nie da się ukryć, że to pomoże Ci w łatwiejszym zdobywaniu informacji i lepszej selekcji typów. Nic zatem dziwnego, że w taki właśnie sposób grają zawodowcy.

Jak analizować spotkania?

Nie brakuje osób zastanawiających się, jak obstawiać mecze. Generalnie sprawa wcale nie jest taka prosta, jak komuś mogłoby wydawać się na samym początku. Wszak trzeba skupić się minimum na kilku czynnikach. Przede wszystkim dokładnie przeanalizuj formę konkretnych klubów. Najlepiej w ciągu maksymalnie kilku ostatnich tygodni. Nie ma sensu zwracać szczególnej uwagi na to, jak dana ekipa wyglądała rok temu itp. Wszak wtedy jej dyspozycja mogła być znacząco różna od obecnej, prawda? Poza tym zmieniają się trenerzy, piłkarze itp. Co jeszcze jest tutaj kluczowe? Zobacz na pozycję w tabeli (jeśli typujesz np. rozgrywki ligowe). Dowiedz się, jakie cele mają kluby na konkretny sezon. Jeśli ktoś cały czas walczy o puchary, to nie powinno mu brakować determinacji w ostatnich kolejkach. Na dodatek sprawdź, jak dane ekipy radzą sobie w spotkaniach domowych lub wyjazdowych (w zależności od potyczki). O jakim jeszcze aspekcie nie powinno się zapominać? Chodzi o przewidywane składy. Musisz zatem wiedzieć, kto zagra, kto ma kontuzję, a kto jest wykluczony z powodu kartek. Są to podstawowe informacje, które muszą być koniecznie sprawdzone.

Sport

Sport - najnowsze informacje