środa, 25 września 2019 11:48

Uratuj stary komputer z AVG PC TuneUp

Autor Głos 24
Uratuj stary komputer z AVG PC TuneUp

Twój stary laptop doprowadzą cię do szału? Czekasz długie minuty aż się włączy lub aż uruchomi któryś z programów? Rozwiązanie twoich problemów jest na wyciągnięcie ręki! Zainstaluj program AVG PC TuneUp i ciesz się znów szybko działającym komputerem.

Przyśpiesz swój stary komputer i daj mu nowe życie

Czym jest AVG PC TuneUp? To oprogramowanie pozwalające wyczyścić komputer i zoptymalizować jego pracę. Sprzęt, który ma już kilka lat, może nie działać na 100%. Spowodowane jest to zapychaniem się dysku oraz błędami w systemie. Samemu ciężko je wyeliminować, ale AVG PC TuneUp robi to po jednym kliknięciu. Efektem jego pracy jest ograniczenie liczby awarii, mniej sytuacji w których komputer nagle się zawiesza oraz zwiększenie ilości wolnego miejsca na dysku.

Jak działa program do czyszczenia komputera AVG PC TuneUp?

  • AVG oczyszcza dysk z niepotrzebnych plików zbierających się na nim w trakcie użytkowania komputera, a także kasuje te, które są zapisane podwójnie. System działa zauważalnie szybciej, bo porządek jest robiony również w menedżerze uruchamiania Windows.
  • Do zalet AVG PC TuneUp należy oszczędzanie baterii. Program sprawdza, które aplikacje nie są aktualnie używane i wyłącza je. Dzięki temu komputer nie musi marnować energii na podtrzymywanie ich w gotowości do działania.
  • TuneUp regularnie kontroluje z których programów użytkownik obecnie korzysta i nadaje im najwyższy priorytet. Sprawia to, że mają one dostęp do wszystkich potrzebnych zasobów, co przekłada się na szybkie i bezproblemowe działanie.
  • Z AVG PC TuneUp nie trzeba się martwić o aktualizowanie programów. Nasz program optymalizujący regularnie sprawdza czy zainstalowane aplikacje nie mają swoich nowszych wersji. Jeżeli okaże się, że tak, to automatycznie je zaktualizuje.
  • Tym, co cenią sobie użytkownicy AVG, jest prostota obsługi. PC TuneUp również nie sprawi nikomu problemów. Optymalizację można uruchomić jednym kliknięciem. Dodatkowo program umożliwia zdalne oczyszczenie komputera. Można je włączyć korzystając ze smartfona. Nie zawsze jest to konieczne (bo PC TuneUp systematycznie bada, czy nie czas na konserwację) ale daje użytkownikowi możliwość decydowania kiedy chce przyspieszyć i posprzątać swój komputer.

___

Artykuł powstał dzięki CORE - polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

Oczyść swój komputer z AVG PC TuneUp

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje