sobota, 8 kwietnia 2023 15:48

W pożarze przed Wielkanocą stracili bliską osobę i dobytek całego życia. Wójt apeluje o pomoc pogorzelcom

Autor Mirosław Haładyj
W pożarze przed Wielkanocą stracili bliską osobę i dobytek całego życia. Wójt apeluje o pomoc pogorzelcom

Rafał Rusnak Wójt Gminy Niedźwiedź tuż przed Wielkanocą zaapelował o pomoc dla pogorzelców, którzy stracili dobytek całego życia.

We wtorek (4 kwietnia) po godz. 15:00 wybuchł pożar w domu jednorodzinnym w miejscowości Niedźwiedź. W domu przebywały cztery osoby - trzem udało się uciec, niestety jedna (48-letni mężczyzna) zaczadził się.

Wójt Gminy Niedźwiedź Rafał Rusnak tuż przed Wielkanocą zaapelował o pomoc dla pogorzelców, którzy stracili dobytek całego życia.

– Wielokrotnie udowodniliście, że potraficie pomagać, że Wasze serca są wrażliwe na ludzką tragedię. Dlatego zwracam się do Was z apelem o pomoc dla mieszkańców wsi Niedźwiedź, którzy w dn. 4 kwietnia br. w wyniku pożaru stracili dobytek całego życia

– napisał wójt i dodał:

– U progu zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego czasu radości, nadziei i wiary - nie bądźmy obojętni na los innych. Wszystkim darczyńcom z góry dziękuję. Wpłaty dla pogorzelców proszę wpłacać na poniższy rachunek bankowy z dopiskiem „dla pogorzelców”: 89 8808 0006 0020 0200 0068 0006.

Fot.: OSP Mszana Dolna

Limanowa - najnowsze informacje