czwartek, 28 stycznia 2021 16:02

Wieliczka. Bartłomiej Krzych: Ludzie muszą wiedzieć pod czym się podpisują

Autor Marzena Gitler
Wieliczka. Bartłomiej Krzych: Ludzie muszą wiedzieć pod czym się podpisują

Wczoraj w Wieliczce odbyła się konferencja prasowa komitetu referendalego, który prowadzi akcję informacyjną i zbiera podpisy pod wnioskiem o rafarendum. Jak wygląda akcja - mówi przedstawiciel komitetu Bartłomiej Krzych.

Czym zajmuje się obecnie komitet referendalny? Ile podpisów udało się już zebrać? Jak dużo musi ich być, aby referendum doszło do skutku - mówi Bartłomiej Krzych, mieszkaniec Strumian i przedstawiciel komitetu, których chce doprowadzić do odwołania burmistrza Wieliczki Artura Kozioła.

Informacje o akcji można znaleźć na stronie: panbartek.pl w zakładce: Referendum.

zobacz też:

Referendum w Wieliczce. Bartłomiej Krzych: “Chcemy, żeby Urząd sprostował swoje informacje”
W środę 27 stycznia pod magistratem w Wieliczce obyła się prezentacja komitetu referendalnego referendum w sprawie odwołania burmistrza Artura Kozioła. Grupa mieszkańców odniosła się do zarzutów burmistrza o prowadzenie dezinformacji podczas trwającej zbiórki podpisów pod referendum.
Referendum w Wieliczce? Bartłomiej Krzych: Środek kadencji to dobry moment, by powiedzieć „sprawdzam”
W Wieliczce trwa zbiórka podpisów w sprawie referendum o odwołanie Artura Kozioła z funkcji burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. Jakie są szanse na powodzenie przedsięwzięcia odpowiada Bartłomiej Krzych, pełnomocnik inicjatorów referendum.
Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka