piątek, 5 listopada 2021 09:09

Weekend w Krainie Tysiąca Jezior - jak go spędzić?

Autor Artykuł sponsorowany
Weekend w Krainie Tysiąca Jezior - jak go spędzić?

Warmia i Mazury szczycą się nieskażoną przyrodą, pięknymi jeziorami i malowniczymi widokami. To popularny region, zwłaszcza dla osób uprawiających żeglarstwo, lecz nie tylko. W tej malowniczo położonej krainie leży mnóstwo urokliwych miasteczek z pięknymi zabytkami oraz lasów. Jak można spędzić weekend na Mazurach?

Romantyczny weekend na Mazurach

Hotel Manor w Olsztynie położony w okolicach przepięknego jeziora Żbik zaprasza na weekendowy pobyt. Usytuowanie z dala od zgiełku miasta pozwoli Ci się odprężyć, a pobliska przyroda zachęci do aktywnego wypoczynku. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i jezior zapewnia mikroklimat, którego nie uświadczysz nigdzie indziej!

Oferta hotelu

Hotel posiada pokoje dla jednej, dwóch, trzech i czterech osób, w tym pokoje dwupoziomowe. Możliwa dostawka dla dzieci w wieku 4-16 lat. W cenę noclegu wliczona jest obiadokolacja oraz korzystanie z atrakcji na terenie hotelu.

Na pewno nie będziesz się tu nudzić - hotel posiada liczne atrakcje dla swoich gości: kręgle, bilard, basen, SPA, solarium i automaty do gier. W sezonie letnim możesz skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego. W ofercie dla najmłodszych znajduje się plac zabaw zlokalizowany w okolicach jeziora.

Hotel serwuje pyszne śniadania przygotowywane przez doświadczonych kucharzy, potrafiących zachwycić podniebienia nawet najbardziej wymagających gości.

W programie pobytu znajdują się m.in. piesze wycieczki z przewodnikiem, ognisko i zabawa z klubie nocnym.

Ogromnym plusem hotelu Manor jest to, że mimo położenia na obrzeżach miasta, łatwo dotrzeć do centrum. Rano możesz budzić się przy śpiewie ptaków i cieszyć się bajecznym widokiem, a potem przemieścić się w stronę miasta.

Ulubione miejsca gości

Magiczne miejsce na mapie Polski, jakim są Mazury, oferuje ogrom atrakcji dla ludzi w każdym wieku. Jeśli jesteś rodzicem mniejszych dzieci, warto odwiedzić Aquasferę - nowoczesny park wodny, który oferuje godziny rozrywki dla całych rodzin. Planetarium i obserwatorium to z kolei fajne miejsca dla dzieci szkolnych. W nich można posiąść nie tylko wiedzę z dziedziny astronomii, lecz także przy pomocy teleskopu obejrzeć fascynujące nocne niebo.

W mieście warto zawitać na starówkę, gdzie znajdziesz liczne restauracje, kupisz pamiątki z Olsztyna i zrobisz zdjęcia, oraz do zamku z niepowtarzalnymi zbiorami malarstwa religijnego i grafiki współczesnej.

Weekend na Mazurach - dla kogo?

Weekend na Mazurach jest polecany przede wszystkim na romantyczny wyjazd dla par i na wypoczynek rodzin z dziećmi. Bogactwo naturalne Mazur zapewnia relaks, a dostęp do obiektów wartych zwiedzenia, który jest tu na wyciągnięcie ręki, wzbogaca wiedzę i duszę.

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje