środa, 28 grudnia 2022 09:40

[Wideo] "Jak głupota mogła doprowadzić do tragedii". PZW zamieścił przerażające nagranie. Ku przestrodze

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
[Wideo] "Jak głupota mogła doprowadzić do tragedii". PZW zamieścił przerażające nagranie. Ku przestrodze

Zarejestrowane przez kamerę zdarzenie miało miejsce 24 grudnia. Mężczyzna wpadł do stawu. Na szczęście pomogli mu koledzy. -Prawdopodobnie gdyby nie pomoc kolegów, którzy byli wraz nim, ten człowiek byłby już martwy- piszą członkowie Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 20 w Starym Sączu.

Członkowie Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 20 w Starym Sączu umieścili w mediach społecznościowych film. Na pochodzącym z kamer monitoringu zainstalowanych na starosądeckich stawach nagraniu widać mężczyznę idącego po tafli. W pewnym momencie załamuje się pod nim lód. Mężczyzna wpada do wody. Członkowie koła zamieścili nagranie ku przestrodze, dodając następujący komentarz:

-Nagranie z naszego stawu. Jak głupota mogła doprowadzić do tragedii. Prawdopodobnie gdyby nie pomoc kolegów, którzy byli wraz nim, ten człowiek byłby już martwy. Pod żadnym pozorem nie wchodźcie na lód. Pokrywa jest cienka i krucha, dodatkowo nierównomiernej grubości. Film ku przestrodze.

Nagranie z naszego stawu. Jak głupota mogła doprowadzić do tragedii. Prawdopodobnie gdyby nie pomoc kolegów, którzy byli wraz nim, ten człowiek byłby już martwy. Pod żadnym pozorem nie wchodźcie na lód. Pokrywa jest cienka i krucha, dodatkowo nierównomiernej grubości. Film ku przestrodze.

Opublikowany przez Koło PZW nr 20 Stary Sącz Niedziela, 25 grudnia 2022
Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje