wtorek, 8 marca 2022 09:05

[WIDEO] Podczas kontroli stało się coś niesamowitego. Nagranie podbija sieć!

Autor Katarzyna Jamróz
[WIDEO] Podczas kontroli stało się coś niesamowitego. Nagranie podbija sieć!

Na jednej z ukraińskich dróg żołnierze zatrzymali samochód do rutynowej kontroli. Z auta wysiedli pasażerowie, a mundurowi rozpoczęli przeszukiwanie. Po chwili stało się coś niesamowitego!

Wojna w Ukrainie trwa już prawie dwa tygodnie. W sieci codziennie udostępniane są filmiki, które przedstawiają ogromne zniszczenia spowodowane bombardowaniami czy pokazują przerażonych ludzi ukrytych w metrze. Oprócz tego, pojawiają się również pozytywne nagrania, które w szybkim tempie rozpowszechniane są w mediach społecznościowych, np. gdy mężczyzna ukradł rosyjski wóz bojowy za pomocą traktora, czy zdjęcia ze ślubu w wojskowym punkcie kontrolnym.

Na nagraniu, które NEXTA udostępniła na swoim Twitterze widzimy, że ukraińscy żołnierze zatrzymali samochód do kontroli. Z czarnego volkswagena wysiadły cztery osoby, trzy kobiety i jeden mężczyzna. Wszyscy stoją w rozkroku i są przeszukiwani. W pewnym momencie, jeden z mundurowych uklęknął za kobietą w fioletowej kurtce, mężczyzna w jednej ręce trzyma pierścionek zaręczynowy, a w drugiej bukiet kwiatów. Okazuje się, że ukraiński żołnierz postanowił w nietypowy sposób oświadczyć się swojej ukochanej. Kobieta przyjęła oświadczyny, co spotkało się z owacjami ze strony pozostałych żołnierzy i pasażerów, którzy podróżowali samochodem z przyszłą panną młodą.

Na samym Twitterze nagranie zostało udostępnione ponad 6 tysięcy razy, a w 12 godzin zyskało prawie 40 tys. polubień. Komentujący nagranie nie kryją wzruszenia: "łzy szczęścia na wojnie, coś pięknego!" - napisał jeden z internautów.

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje