piątek, 24 maja 2024 14:51

Wielkie ulewy nad Małopolską. Wieś pod Krakowem została zalana [WIDEO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Wielkie ulewy nad Małopolską. Wieś pod Krakowem została zalana [WIDEO]

Przez województwo małopolskie przechodzi aktualnie silny front burzowy. Najgorsza sytuacja jest w miejscowości Rybna, znajdującej się w powiecie krakowskim.

Około 15 wiele ulic zostało tam zalanych i było nieprzejezdnych. Aktualnie trwa tam akcja odpompowania wody oraz wielkie sprzątanie. W akcji biorą udział lokalne jednostki OSP oraz mieszkańcy.

#PILNE #aktualne #pogoda 🔴Rybna🔴 Silny front burzowy obecnie przechodzi przez Małopolskę. Strażacy cały czas są dysponowani do różnego rodzaju zdarzeń - najgorsza sytuacja jest w miejscowości Rybna. Na miejscu działania prowadzą strażacy z całej gminy. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. 🚨WIDZIAŁEŚ ZDARZENIE GDZIE DZIAŁAJĄ SŁUŻBY 🚨 📞POINFORMUJ NAS O TYM ZDARZENIU MY POINFORMUJEMY INNYCH📞 📲WYŚLIJ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ NA NASZĄ SKRZYNKĘ NA FB📲 📸📽WhatsApp: 794377827 📸📽 📸📽️Telegram: 794377827📸📽️ 👍Polub nasz profil na FB oraz Instagramie. 👍https://instagram.com/patrol998?igshid=YmMyMTA2M2Y= 👍

Opublikowany przez Patrol998-Małopolska Piątek, 24 maja 2024

Piątek jest kolejnym z rzędu dniem, w którym część Polski nawiedzają burze z ulewami i gradem. W większości województw obowiązują ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia IMGW, wydano także alert RCB.

Artykuł będzie aktualizowany.

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje

Rozrywka