poniedziałek, 23 października 2023 14:14

Wspaniała metamorfoza w PROJEKT ZDROWIE!

Autor Artykuł zewnętrzny
Wspaniała metamorfoza w PROJEKT ZDROWIE!

Przedstawiamy Pana Piotra – jednego z naszych podopiecznych. Po raz kolejny możemy pochwalić się sukcesem jednego z naszych pacjentów - Pan Piotr w przeciągu 12 miesięcy schudł aż 24 kg – niesamowity efekt! Systematyczna praca nad nawykami żywieniowymi i pozytywne nastawienie, oraz chęć walki o swoje zdrowie rosły z każdą kolejną wizytą. Sprawiły również, że wyznaczony cel został osiągnięty! Serdecznie gratulujemy Panu Piotrowi osiągnięcia celu i zapraszamy do przeczytania wywiadu!


Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzję o odchudzaniu?

To był długo planowany proces. Zdecydowałem się na odchudzanie, ponieważ moja waga zaczęła negatywnie wpływać na moje zdrowie i jakość życia. Byłem zbyt ciężki, czułem się zmęczony i energii wystarczało mi tylko na podstawowe czynności. To było absolutnie frustrujące. Wiedziałem, że muszę coś zmienić.

Jakie błędy żywieniowe popełniał Pan przed kuracją?

Jadałem w barach, restauracjach, fast foodach. Pracuję jako przedstawiciel handlowy, ciągle jestem w trasie i jadłem byle co. Bywało tak, że pierwszy posiłek miałem około godziny 15, lub jadłem śniadanie i obiad dopiero wieczorem. Ogólnie nie dbałem o to, co jem i jakie to ma konsekwencje dla mojego organizmu.

Czy na początku miał Pan jakieś obawy?

Bałem się restrykcyjnego planu żywieniowego i że będę miał problemy z kontrolą apetytu. Obawiałem się także, że będę musiał dużo gotować, a nie bardzo umiem i moja praca za bardzo mi na to nie pozwala. Jednak postanowiłem dać sobie szansę i podjąć wyzwanie.

Jak wspomina Pan pierwsze tygodnie trwania diety?

Było nie tyle trudniej co inaczej. Jednak stopniowo przyzwyczaiłem się do nowych nawyków żywieniowych i zaczęły pojawiać się pierwsze efekty. To bardzo motywowało mnie do dalszej pracy.

Co Pana najbardziej motywowało?

Po pierwsze, widoczne efekty mojej pracy - regularne ważenie pokazywało, że schudłem kolejne kilogramy, co bardzo mnie motywowało do dalszego działania. Również wsparcie mojej rodziny i przyjaciół, którzy zawsze byli ze mną i wspierali mnie w trudnych chwilach. Szybko, po rozpoczęciu kuracji poczułem się dużo lepiej niż wcześniej. Miałem więcej energii.

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji?

Tak, jestem bardzo zadowolony z efektów. Z pomocą Pani dietetyk schudłem 24 kg! To naprawdę dużo i czuję się znacznie lepiej. Mam więcej energii, nie odczuwam już problemów z krążeniem ani ciągłego zmęczenia. Jestem bardziej pewny siebie i zdrowszy. To było naprawdę wartościowe doświadczenie.

Czy poleciłby Pan innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?

Oczywiście, zdecydowanie poleciłbym. Ta kuracja była dla mnie bardzo skuteczna i profesjonalna. Pani dietetyk dostosowała mój plan żywieniowy do moich indywidualnych potrzeb i stale monitorowała moje postępy. Oprócz tego, otrzymałem również wsparcie psychologiczne i motywacyjne, co było bardzo pomocne. Wiem, że innym osobom również mogłoby się to przydać.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją metamorfozę z Projektem Zdrowie, wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 572 290 305 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.wieliczka.projektzdrowie.info. Podczas konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Pamiętaj, że pierwsza konsultacja jest bezpłatna i to Ty decydujesz o kontynuacji kuracji bez żadnych umów i bez zobowiązań. Chcesz wiedzieć, jakie efekty osiągają Pacjenci w naszych gabinetach? Zobacz metamorfozy na stronie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/i przekonaj się, że warto zrobić ten pierwszy krok, tak jak zrobili go inni.

Projekt Zdrowie Wieliczka

Polskie Centra Dietetyczne

ul. Sienkiewicza 35

32-020 Wieliczka

Tel.: 572 290 305

E-mail: wieliczka@projektzdrowie.info

Dietetyk mgr Justyna Bukowiec

Artykuł sponsorowany

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka