czwartek, 17 grudnia 2020 13:51

Wszystko o bukmacherze betfan

Autor Artykuł sponsorowany
Wszystko o bukmacherze betfan

Bukmacher Betfan to relatywnie nowy gracz na rynku bukmacherskim, jednakże z drugiej strony dał się sobie poznać graczom zarówno z dobrej, jak i tej gorszej strony w międzyczasie. Dziś dowiesz się wszystkiego, co może zaoferować ci bukmacher Betfan!

Powstanie Betfan

Firma bukmacherska Betfan powstała w 2019 roku, czyli niedawno. Chociaż nie jest to zaskakujące, że Betfan został założony przez doświadczonych bukmacherów, to nie jest to  firma pozbawiona kontrowersji, ale powiem o tym później – przejdźmy do opisu tego legalnego bukmachera!

Strona Betfan

Projekt strony internetowej jest ciekawy, ponieważ w Betfan dominuje żółty i zielony, chociaż każda zakładka ma inny kolor. Po lewej stronie znajduje się zakładka z zakładami sportowymi, w której można obstawiać zakłady, a po prawej stronie kupony. Z punktu widzenia gracza ważne informacje, takie jak kursy, promocje, obsługa klienta i metody płatności są również łatwe do znalezienia. Chociaż strona może nas olśnić na pierwszy rzut oka, nie można zaprzeczyć, że takie problemy na pewno zostaną rozwiązane w późniejszej wersji serwisu.

Oferta Betfan

Betfan dostarczył blisko 30 rodzajów wydarzeń na zakłady sportowe. Wymienimy tylko te najważniejsze - piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, siatkówka, piłka ręczna, boks, piłka nożna, kolarstwo, rugby. Warto jednak zwrócić uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze, bukmacher stawia zakłady na mniej popularne sporty, a po drugie, zapewnia graczom coś, czego nie mają inni bukmacherzy - ich doświadczenie w branży rozrywkowej. Betfan obstawia mniej lub bardziej znane wydarzenia, takie jak zakłady na wydarzenia gospodarcze, medialne, polityczne, a nawet wydarzenia seryjne, a nawet wewnętrzne wydarzenia sportowe. Jak wszyscy wiemy, im wyższe kursy, tym większe prawdopodobieństwo, że gracz obstawi w grze. W dużych ligach piłkarskich marża zysku betfana jest bardzo niska. Dlatego wielu początkujących lubi obstawiać w Betfan, ponieważ wiedzą, że mogą polegać na naprawdę przystępnych kursach.

Rejestracja u Betfan

Podczas rejestracji w Betfan nie ma potrzeby dostarczania zeskanowanej kopii konta lub innego dokumentu tożsamości. Betfan zapewnia również graczom dużą wygodę. Formularz rejestracyjny wymaga tylko dwóch kroków. Musisz podać swój adres e-mail, hasło, numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL. To wystarczy, aby korzystać ze wszystkich funkcji naszego konta i stawiać zakłady według własnych preferencji (oczywiście o ile mamy na to pieniądze).

Aplikacja Betfan jest dostępna tylko na telefony z systemem Android i iOS. Jeśli chodzi o funkcje, najbardziej przydatne są powiadomienia push i oglądanie transmisji z gry. Oczywiście najważniejsze jest zapewnienie kompleksowych zakładów przedmeczowych i błyskawicznych, szybkich płatności i dostępu do statystyk.

Bonusy od Betfan

Betfan dopiero niedawno stał się firmą bukmacherską i dla wielu graczy pojawienie się tej firmy jest naprawdę zaskakujące. Jest to coraz bardziej popularna firma i jej bonusu nie można zignorować - teraz w Betfan można dostać zakłady bez ryzyka do 100 zł, oczywiście wystarczy wpisać odpowiedni kod : betonline - podczas rejestracji. Co ciekawe, Betfan umożliwia swoim graczom obstawianie zakładów na mecze wolne od podatku, ale kiedy zarejestrujesz się przy pierwszym depozycie, możesz również otrzymać dodatkowe 3000 PLN!

Zawieszenie działalności firmy

Oczywiście wielu graczy, którzy stawiają u Betfan, jest zaskoczonych decyzją o nagłym zawieszeniu aktywności buka. Z jednej strony jest to decyzja oczywista, ale z drugiej faktycznie wystraszyła wielu klientów bukmachera, a jego opinia się pogorszyła. Decyzji można zarzucić słuszność założeń finansowych, ale z drugiej strony być może kierownictwo firmy nie przewidziało ogromnych konsekwencji złego public relations, co zostało pokazane klientom zawieszeniem działań. W końcu najgorsze jest opisanie swojej firmy jako niestabilnej firmy, która w każdej chwili może dosłownie „odłączyć” wtyczkę, co bardzo negatywnie wpływa na ogólne postrzeganie danego bukmachera.

Tak naprawdę Betfan nie zdobył jeszcze dobrej opinii wśród wielu uczestników, co nie jest zaskakujące - w końcu firma działa dopiero od roku, więc jej oferta nie osiągnęła wiele. Oczywiście największym zarzutem jest to, że chociaż bonus na start wydaje się atrakcyjny, to jest to ogromne wyzwanie. Nie wspominając o tym, że notowania zakładów w czasie rzeczywistym są nadal trywialne, ale jest to problem często napotykany przez początkujących bukmacherów i na pewno zostanie rozwiązany w przyszłości.

Opinie o Betfan

Naturalnie Betfan zaliczył sporą wpadkę, ale nie oznacza to że trzeba od razu położyć kreskę na tym bukmacherze. Jego oferta mimo wszystko jest bardzo dobra, nie mówiąc o wysokich kursach oraz graniu bez podatku. To normalne że bukmacher ma takie problemy – bo w końcu trzeba się do tego przyzwyczaić, że bukmacherzy którzy dopiero zaczynają mają problemy na samym początku.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje