czwartek, 1 kwietnia 2021 11:06

Wyjątkowe koncerty w Wielickiej Mediatece ciągle dostępne online

Autor Marzena Gitler
Wyjątkowe koncerty w Wielickiej Mediatece ciągle dostępne online

Janusz Radek, Renata Przemyk, Weronika Kozłowska, Michał Matuszewski, Jacek Wójcicki, Ewa Romaniak, Jakub Oczkowski, Piotr Karzełek oraz Orkiestra Straussowska „Obligato” pod dyrekcją Jerzego Sobeńki zapewnili mieszkańcom niezapomniane wrażenia muzyczne w wyjątkowych koncertach online z Wielickiej Mediateki. Koncerty są jeszcze dostępne.

Sytuacja trwającej od ponad roku pandemii spowodowała, że musimy w nieco innej formie obcować z muzyką. Muzyczną podróż z Mediateką rozpoczęła się w Walentynki by, w tych pięknych i różnorodnych muzycznych rytmach, dotrzeć do Dnia Kobiet. W większości rodzimi artyści zaprezentowali się w różnych miejscach Mediateki: na głównej sali widowiskowej, w holu górnym, ale także w mniej znanych zakątkach Mediateki.

Ten różnorodny i bogaty materiał muzyczny oczarował wielicką i nie                   tylko publiczność, gdyż oglądalność koncertów osiągnęła już kilkadziesiąt tysięcy widzów. Koncerty są jeszcze dostępne na Facebooku na stronie: Miasto i Gmina       Wieliczka.

inf. i foto: UMiG Wieliczka

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje