wtorek, 4 stycznia 2022 16:05

Z siekierą na samochód "kochanka", czyli do czego prowadzi zazdrość [ZDJĘCIA]

Autor Katarzyna Jamróz
Z siekierą na samochód "kochanka", czyli do czego prowadzi zazdrość [ZDJĘCIA]

25-latek z powiatu brzeskiego, przekonany o tym, że został zdradzony, w przypływie złości zniszczył siekierą zaparkowany pod domem dziewczyny samochód. Mężczyzna myślał, że ma do czynienia z pojazdem swojego rywala. Prawda okazała się zupełnie inna!

Wczoraj wieczorem (03.01), w jednej z podtarnowskich wiosek doszło do niecodziennej sceny. 25-letni mieszkaniec terenu brzeskiego zadzwonił do swojej dziewczyny informując ją o tym, że niedługo do niej przyjedzie. Wizyta była kobiecie zdecydowanie nie na rękę, dlatego poprosiła ukochanego o przyjazd w innym terminie. Mężczyzna nie dał za wygraną i chwilę później pojawił się pod domem wybranki, gdzie zamiast jej samochodu, zobaczył nieznane mu wcześniej BMW.

– 25 latek przekonany o zdradzie ukochanej, od razu wziął siekierę do ręki i z pomocą narzędzia zdewastował stojące na posesji auto – relacjonuje Paweł Klimek, rzecznik tarnowskiej policji.

Zniszczył karoserię, wybił boczne szyby oraz reflektory. Jakby tego było mało, postanowił wyżyć się na drzwiach wejściowych do domu kobiety. Pojazd, który rozemocjonowany mieszkaniec terenu brzeskiego zniszczył, należał do mechanika samochodowego. Mężczyzna naprawiając usterkę w zepsutym samochodzie, na czas naprawy oddał kobiecie własne auto.

Właściciel BMW skierował sprawę na policję. Straty zostały oszacowane na 15 tysięcy złotych. Porywczy 25-latek odpowie za przestępstwo zniszczenia mienia, za które kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Inf.: Tarnowska Policja

Fot.: Tarnowska Policja

Tarnów - najnowsze informacje