wtorek, 9 kwietnia 2019 07:26

ZABARBAR: targi ludzi gastronomii dla ludzi gastronomii

Autor Michał Kizlich
ZABARBAR: targi ludzi gastronomii dla ludzi gastronomii

Jako parton medialny mamy wielką przyjemność zaprosić na "ZABARBAR" czyli pierwsze w Polsce Targi organizowane przez ludzi gastronomii dla ludzi gastronomii. Spotykamy się przy krakowskim rynku – w Pałacu Czeczotka. Barmani, kelnerzy, szefowie sali, managerowie, ludzie tworzący naszą rzeczywistość, mający wpływ na wygląd naszych dań, cocktaili, restauracji. To dzięki nim wielka maszyneria gastronomii działa nieprzerwanie od lat.

Stawiamy na bezpośredniość i otwartość - szczerą relację pomagająca stworzyć siatkę kontaktów, ułatwiającą tworzenie najwyższej jakości standardów w branży HoReCa.
Targi podzielone będą na dwie przestrzenie, dzięki czemu zabierzemy Was w niezapomnianą i inspirująca podróż. Pierwsze piętro Pałacu opanują wystawcy, rzemieślnicy, ludzie z zajawką, którzy produkują ciekawe i oryginalne gadżety dla barów, barmanów i nie tylko. Przedstawimy Wam ludzi gastronomii, pełnych pasji i zaangażowania, zajmujących się tworzeniem dodatkowego wyposażenia dla baru, restauracji czy pubu. Wszystkich tych dla których spójność i utrzymanie klimatu w lokalu jest integralną częścią pracy.

Na drugim piętrze spotkacie rozmaite brandy alkoholowe oraz spróbujecie nowych trunków. Szykujemy kilka ciekawych wykładów i prelekcji zarówno z zakresu alkoholu jak i kawy oraz pierwszy ZABARBAROWY konkurs barmański. Jego zwycięzca będzie miał okazję wpisać się do historii gastronomi, tworząc kompozycję, która otrzyma miano ""Krakowskiego Koktajlu""! Do współpracy zaprosiliśmy również barberów i tatuatorów, nie tylko z Krakowa! Całemu wydarzeniu rytm będzie nadawał DJ Clockwork. Na końcu czeka na Was afterparty w najlepszym krakowskim klubie.''

Więcej informacji na temat samego wydarzenia : ZABARBAR


Styl Życia - najnowsze informacje