poniedziałek, 5 października 2020 09:39

ZADORA – Zakład Pogrzebowy Wadowice. Zakłady Pogrzebowe 24h.

Autor Artykuł sponsorowany
ZADORA – Zakład Pogrzebowy Wadowice. Zakłady Pogrzebowe 24h.

ZADORA – Zakład Pogrzebowy Wadowice jest symbolem najwyższej jakości obsługi pogrzebów. To oni od ponad 30 lat świadczą usługi pogrzebowe wszystkich wyznań i obrządków religijnych. W trudnych chwilach jakimi są śmierć bliskiej osoby to oni wspierają Państwa. Dużym atutem firmy pogrzebowej jest, że są dostępni 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

Zakład Pogrzebowyszczyci się tym, że wykonuje usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Dowodem tych słów są listy dziękczynne zostawiane w firmie pogrzebowej przy ul. Generała Bruno Olbrychta 1 w Wadowicach. Firma pogrzebowa wykonuje zarówno pogrzeby tradycyjne jak i te połączone z kremacją. W ofercie posiadają pogrzeby katolickie jak i świeckie.

Zakład pogrzebowy Wadowice specjalizuje się w transporcie zwłok. Wykonuje zarówno krajowy jak i międzynarodowy transport zmarłych. Posiadają flotę eleganckich karawanów pogrzebowych. Jednym z nich jest karawan, który był używany przy ekshumacji ciała Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Samochód ten posiada ponad 6 metrów długości. W ofercie też posiadają zabytkowy karawan – Buick Amerykański. Ponadto dysponują karawanami: Peugeot, Ford, Mercedes.

W firmie pogrzebowej można zamówić kompleksowy pogrzeb, począwszy od eksportacji zwłok do chłodni, poprzez pomoc przy wszystkich formalnościach, kończąc na obsłudze pogrzebu oraz wyborze solidnego nagrobka. Należy nadmienić, że jako jedyni w powiecie wadowickim będziemy dysponować domem pogrzebowym, który może pomieścić do 100 osób. Dom pogrzebowy Wadowice to nowy wymiar usług pogrzebowych na terenie miasta Wadowice oraz okolic.

W firma pogrzebowaWadowice można załatwić wszelkie formalności urzędowe w ZUS, KRUS, szpitalach, WBE, Starostwach Powiatowych. Reprezentują Rodziną osoby zmarłej w powyższych instytucjach. Wszelkie formalności są dopełniane w biurze zakładu pogrzebowego, domu klienta lub innym wskazanym przez klienta miejscu.

ZADORA wykonuje również usługi z zakresu kremacji zwłok. Kremacja to nic innego jak spopielenie zwłok w specjalnym urządzeniu zwanym piecem kremacyjnym. Dzisiejsze krematoria są bardzo ekonomiczne oraz ekologiczne. Sprawia to, że kremacja stała się alternatywą dla tradycyjnego pochówku w trumnie.

Pamiętaj! Pogrzebu nie da się powtórzyć. Zaufaj profesjonalistom!

ZADORA – Zakład Pogrzebowy

Wadowice, ul. Generała Bruno Olbrychta 1

Dyżur całodobowy: tel. 33-873-86-56 lub kom. 509-397-895

Internet: www.zadora24.pl

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje