czwartek, 26 sierpnia 2021 11:30

Zagadkowa śmierć w Chełmku. Służby zaalarmował przypadkowy przechodzień

Autor Aleksandra Tokarz
Zagadkowa śmierć w Chełmku. Służby zaalarmował przypadkowy przechodzień

Śledczy ustalają okoliczności śmierci 30-letniego mężczyzny, którego znaleziono w rejonie ulicy Tetmajera w Chełmku. Miał rany klatki piersiowej, zadane najprawdopodobniej ostrym narzędziem.

Wczoraj, 25 sierpnia, tuż przed godziną 23 z operatorem numeru alarmowego 112 skontaktował się mieszkaniec Chełmka, który wracając z pracy do domu w rejonie jednej z ulic na Osiedlu Nowopole, znalazł mężczyznę z ranami klatki piersiowej. Ratownicy medyczni podjęli próbę resuscytacji rannego. Jego życia nie udało się niestety uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon, natomiast prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji.

- W trakcie prowadzonych czynności śledczy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, a także zatrzymali trzy osoby, w tym mężczyznę i dwie kobiety, mogące mieć związek ze zdarzeniem lub znać okoliczności śmierci mężczyzny. Aktualnie w tej sprawie prowadzone są dalsze intensywne czynności śledcze - informuje asp. sztab. Małgorzata Jurecka, oficer prasowa KPP w Oświęcimiu.

fot. KPP Oświęcim

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje