czwartek, 7 września 2023 05:00

Zaginęła 16-latka. Policja apeluje o pomoc

Autor Katarzyna Jamróz
Zaginęła 16-latka. Policja apeluje o pomoc

Trwają poszukiwania 16-letniej mieszkanki Sieniawy. [...] ostatni raz widziana była w poniedziałek (4 września) w godzinach wieczornych w miejscowości Lasek. Dziewczyna od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

[AKTUALIZACJA] Dziewczyna została odnaleziona.

[...] jest uczennicą Technikum Hotelarskiego w Nowym Targu. Nastolatka ostatni raz widziana była w poniedziałek (4 września) około godziny 19:00 w miejscowości Lasek (powiat nowotarski). – Z relacji rodziny wynika, że dziewczyna nigdy wcześniej nie zrywała kontaktu i jest z nimi bardzo związana emocjonalnie – informują administratorzy strony Gdziekolwiek Jesteś na Facebooku. Bliscy nastolatki proszą o pomoc w jej poszukiwaniach.

Rysopis

[...] ma 178 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, długie brązowe włosy (czerwone końcówki) oraz brązowe oczy. W momencie zaginięcia miała na sobie kremową bluzkę, czarne spodnie dresowe oraz białe buty sportowe. Dziewczyna posiadała przy sobie czarną torebkę.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rabce-Zdroju pod numerem telefonu 47 83 46 750, 47 83 46 759 lub pod numer alarmowym 112.

Fot. KPP Nowy Targ

Podhale

Podhale - najnowsze informacje

Rozrywka