środa, 30 czerwca 2021 07:40

Zagórzanka wśród czternastu finalistek - walczy o tytuł Miss Wdzięku

Autor Aleksandra Tokarz
Zagórzanka wśród czternastu finalistek - walczy o tytuł Miss Wdzięku

Dorota Kościelniak, reprezentująca Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Olszówka, zakwalifikowała się do finału konkursu na Miss Wdzięku Województwa Małopolskiego w kategorii wiekowej do 45 lat. O ten zaszczytny tytuł ubiega się 14 finalistek. O tym, która otrzyma „koronę” zadecyduje ilość głosów oddanych przez wysłanie wiadomości SMS.

- Nasza piękna Dorotka obecnie jest liderką, ale nie znaczy to, że konkurs wygra. Aby utrzymać się na prowadzeniu potrzebne jej są nasze głosy -  informują olszowskie gaździny, które zgłosiły swoją koleżankę do konkursu organizowanego przez Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”. - Zachęcamy do głosowania na śliczną Zagórzankę. Można to zrobić poprzez wysłanie SMSa o treści POK.1082 na numer 7248 (koszt to  tylko 2,46 zł).  Jeśli każdy z nas wyśle jeden sms to nie zauważymy nawet różnicy w rachunku, a jej pozwoli to utrzymać pozycję liderki w konkursie. Sami widzicie, że nasza Dorotka to sam wdzięk, urok i krasa… - zachęcają olszowianki.

Głosowanie w konkursie trwa do 10 lipca, do godziny 13.00. Jedna osoba może oddać nieograniczoną ilość głosów.

Małopolski etap Festiwalu odbędzie się 10 lipca 2021r. na Rynku w Starym Sączu, a jego finał - 25 września 2021 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

Laskowa. To inwestycja ważna dla mieszkańców, ale też samorządowców. Wojewoda wydał ZRIDP
Wiadomości Limanowa. Laskowa w gminie Limanowa - to tu niebawem rozpocznie się ważna nie tylko dla mieszkańców, ale także dla samorządowców, inwestycja.

inf./fot. UG Mszana Dolna

Limanowa - najnowsze informacje