poniedziałek, 13 marca 2023 13:20

Zaprojektuj oryginalne opakowanie z Designer.pl

Autor Artykuł zewnętrzny
Zaprojektuj oryginalne opakowanie z Designer.pl

Współczesny costumer service to obsługa klienta na najwyższym poziomie. Nie wystarczy jedynie doprowadzić do zakupu naszego towaru ale również dostarczyć go w odpowiedniej formie. Klient bowiem ocenia naszą firmę od „A do Z”. Kluczowe więc jest zarówno to, jak wygląda proces zamówienia, jak również to jak zapakowany jest nasz towar podczas wysyłki i rozpakowywania przez Klienta. W tym celu warto postawić na oryginalne i personalizowane opakowania. Pomogą Ci w tym projekty od Desginer.pl. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przyglądamy się tym innowacyjnym rozwiązaniom.

Opakowanie - jak wyróżnić się na rynku?

Klient decydujący się na zakup w naszym sklepie online czy stacjonarnie okazuje nam zaufanie. W zamian chce być obsłużony na najwyższym poziomie. Pakując więc swoje produkty warto postawić na firmowe opakowania, które zabierze on ze sobą do domu i być może wykorzysta po raz kolejny. Wtedy obecny na opakowaniu nasz logotyp będzie tzw. utrwaloną reklamą i będzie przypominał naszemu Klientowi o nas jeszcze przez długi czas po zakupie.

Jakie więc powinno być oryginalne opakowanie?

  • Przede wszystkim estetyczne i schludne. Zrezygnujmy z wielości wzorów i printów. Postawmy na opakowanie z logotypem naszej firmy bądź nawiązujące do jej specyfiki (np. palarnia kawy może zdecydować się na karton w ziarna a salon kosmetyczny na opakowanie z nadrukiem kosmetyków).
  • Takie opakowanie powinno być praktyczne a więc takie, które konsument wykorzysta również po rozpakowaniu w domu.
  • Warto również postawić na elementy wyróżniające nasz od konkurencji.

W tym celu warto zdecydować się na wsparcie profesjonalnych grafików, którzy zaproponują nam od kilku do kilkunastu projektów w ramach ustalonego przez nas budżetu.

Do zalet takiego rozwiązania zaliczymy m.in. różnorodność oraz pracę na określonym z góry budżecie. Nie spotkają Cię więc niemiłe niespodzianki - jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych zleceń w agencjach graficznych - związane z ukrytymi czy powstającymi w trakcie projektowania kosztami. Tu dodatkowo wszystkie formalności załatwi za Ciebie designer.pl.

Jak odbywa się współpraca z Designer.pl?

Projektowanie opakowań za pośrednictwem platformy odbywa się w tzw. trybie konkursowym. Na czym to polega? To 3 proste kroki:

  • Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt opakowania.
  • Graficy z całej Polski zaczynają projektować opakowania dla Ciebie.
  • Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów opakowań.

Czy nie brzmi to interesująco? Naszym zdaniem tak!

Sprawdź więc już dzisiaj możliwości wchodząc w poniższy link: https://www.designer.pl/projektowanie-opakowan

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje