poniedziałek, 9 listopada 2020 09:07

Zator. Znaleziono zwęglone zwłoki wędkarza. Co się stało?

Autor Wiktoria Mitura
Zator. Znaleziono zwęglone zwłoki wędkarza. Co się stało?

Wczoraj mieszkaniec Chrzanowa znalazł spalony samochód, a w nim zwęglone zwłoki człowieka. Jak do tego doszło?

Wczoraj tuż przed godziną 10.00 w Podolszum - u zbiegu Skawy i Wisły, mieszkaniec Chrzanowa znalazł spalony samochód, w którym znajdowały się zwęglone zwłoki człowieka oraz butla gazowa.

Przez kilka godzin na miejscu zdarzenia policjanci prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępnie ustalono, że 46 – letni wędkarz, mieszkaniec Chrzanowa, w nocy próbował się dogrzać butlą gazową w samochodzie, w wyniku czego doszło do pożaru samochodu. Czynności były prowadzone również z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa.

Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji, podczas której oprócz przyczyn zgonu na podstawie DNA biegły z zakresu medycyny sadowej potwierdzi tożsamość denata. W trakcie dalszego śledztwa ustalone zostaną pozostałe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zobacz też, co wydarzyło się w Sułkowicach (pow. myślenicki):

Sułkowice. Kłótnia i atak nożem! Tak zakończyła się impreza przy ognisku
Impreza wymknęła się spod kontroli. W Sułkowicach przy ognisko doszło do kłótni i ataku nożem. 22-latek ranił mężczyznę i dwie kobiety. Na ognisku przebywało kilkunastu młodych ludzi. Około godziny 2:00 doszło do kłótni pomiędzy dwoma braćmi i dwoma innymi uczestnikami ogniska. Bardzo szybko kłótni…
Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje