wtorek, 14 grudnia 2021 10:34

Z letniej strefy relaksu do zimowej krainy sportu. Obok Tauron Areny otwarto lodowisko

Autor Edyta Sowa
Z letniej strefy relaksu do zimowej krainy sportu. Obok Tauron Areny otwarto lodowisko

Ślizgawki na świeżym powietrzu przy arenie potrwają do 28 lutego 2022 r. W wybranych godzinach wstęp dla dzieci i młodzieży z Krakowa jest darmowy!

Organizatorzy lodowiska przy krakowskiej Arenie zapraszają "do strefa jakiej jeszcze w stolicy Małopolski nie było – Zimowej Areny" .

Nocne iluminacje na pewno zaprowadzą was na miejsce, wejście i wjazd na lodowisko znajduje się od strony Parku Lotników Polskich, gdzie na zewnątrz codziennie od godz. 9:00 do 21:00 można pojeździć na łyżwach.

Dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w wybranych godzinach, może skorzystać z lodowiska bezpłatnie. Akcja obowiązuje w dni powszednie (w grudniu w godz. od 9:00 do 15:00). Wstęp jest możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Z kolei dzieci do lat 12 mogą jeździć na lodowisku wyłącznie z opiekunem (w tym przypadku konieczny jest zakup biletu przez osobę dorosłą). Zwolnienie z opłaty za wstęp przysługuje opiekunom grup szkolnych (1 osoba / 10 uczniów). Z akcji mogą również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców.

Co ważne, jednorazowe wejście na lodowisko trwa 120 minut - od momentu zakupu biletu. Na miejscu znajdziecie: kasę biletową, toalety, przebieralnię do zmiany obuwia wraz szafkami oraz wypożyczalnię sprzętu: łyżew, kasków, „pingwinków” (pomocników do nauki jazdy).

Ceny: bilet jednorazowy normalny 15 zł, ulgowy 10zł, wypożyczenie łyżew 10 zł, kasku 5zł.

Obok Areny rozciąga się też wielka strefa gastronomiczna, gdzie na pewno znajdziecie coś na rozgrzewkę!

foto. Tauron Arena

Kraków

Kraków - najnowsze informacje