piątek, 9 lutego 2024 10:15

Zmarł jeden z najsłynniejszych dziadków w Polsce. Filmy z jego udziałem oglądały miliony osób

Autor Norbert Kwiatkowski
Zmarł jeden z najsłynniejszych dziadków w Polsce. Filmy z jego udziałem oglądały miliony osób

Oszukać czas. To byłoby coś niesamowitego, jednak historia Dziadka Henia pokazuje, że człowiek nigdy nie jest "za stary", by sięgać po nowe rzeczy. Niestety, senior, którego uwielbiało miliony Polaków, zmarł w ostatnią środę.

Historia wyjątkowego starszego pana z platformy TikTok (publikowanego na koncie jego wnuczki) pokazuje nam również, że nawet w czasach sensacji i kultu pieniądza - prostota jest silnym przekazem. W końcu, Dziadek Henio w czasie swoich krótkich filmików: opowiadał historię z czasów swojej młodości, bawił się z wnuczkami czy po prostu uświadamiał zwłaszcza młodych ludzi o docenianiu swoich najbliższych.

O fenomenie tej postaci najlepiej niech świadczy fakt, że najbardziej znany film z udziałem Dziadka Henia został wyświetlony w platformie TikTok... 36 miliony razy!

@jestem__kamila Odpowiadanie użytkownikowi @magata83 🧡🧡🧡wspaniali jesteście 🧡🧡 #dziadekhenio #pradziadekhenio ♬ Stories 2 - Danilo Stankovic

Niestety w środę przyszło się zmierzyć nie tylko rodzinie seniora, ale również tysiącom jego fanów, z najgorszą możliwą informacją. Dziadek Henio w wieku 95 lat zmarł, o czym poinformowała jego ukochana wnuczka na swoim profilu.

Foto: Edycja własna/(TikTok "jestem_kamila")

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka