poniedziałek, 26 lutego 2024 08:38

13-letnia Agnieszka zostawiła niepokojący list. Trwają poszukiwania [AKTUALIZACJA]

Autor Katarzyna Jamróz
13-letnia Agnieszka zostawiła niepokojący list. Trwają poszukiwania [AKTUALIZACJA]

Trwają poszukiwania 13-letniej Agnieszki [...]. Mieszkanka wsi [...] wyszła z domu około godziny 6:30 i do tej pory do niego nie wróciła. Według informacji przekazanych przez RMF24 nastolatka miała zostawić niepokojący list.

Trwają poszukiwania 13-letniej Agnieszki [...], mieszkanki wsi [...] (powiat tarnowski, gmina Szerzyny). Dziewczyna wyszła z domu około godziny 6:30 i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie poinformowała również bliskich, gdzie przebywa. – Najprawdopodobniej nie chce wrócić do domu. Może poruszać się koleją na trasie Tarnów-Nowy Sącz – informuje tarnowska policja za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na prośbę mundurowych do poszukiwań zadysponowano także strażaków z okolicznych jednostek.

POSZUKIWANA. Agnieszka Kuś lat. 13 W dniu dzisiejszym w miejscowości Ołpiny około godziny 6:30 wyszła z domu i do tej...

Opublikowany przez Tarnowska Policja Niedziela, 25 lutego 2024

Rysopis zaginionej

Nastolatka ma 168 cm wzrostu, może być ubrana w zielone spodnie dresowe, jasną kurtkę z kwiatkiem, niskie białe sportowe buty oraz kremową zimową czapkę. Dziewczyna może posiadać przy sobie brązową torebkę. Funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniach. Osoby posiadające informacje o nastolatce proszone są o kontakt z dyżurnym KMP Tarnów (tel. 47 83112220). Można dzwonić również na numery alarmowe: 112 lub 997.

[AKTUALIZACJA]

Jak przekazała, po godzinie 14:00, Małopolska Policja za pośrednictwem Facebooka, zaginione dziecko może przebywać na terenie Krakowa.

Dziewczynka została odnaleziona cała i zdrowa.

Fot. KMP Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka