poniedziałek, 4 listopada 2019 10:17

5 korzyści, które daje program do rozliczania delegacji

Autor Artykuł sponsorowany
5 korzyści, które daje program do rozliczania delegacji

Organizowanie delegacji i jej rozliczanie to codzienność pracowników wielu firm. Jak ułatwić sobie tę pracę? Skorzystaj z programu do rozliczania delegacji, który zsynchronizujesz z systemem CRM online. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w takie rozwiązanie.

Usystematyzowany sposób rejestracji wyjazdu

Program do rozliczania delegacji da Ci pewność, że każdy wyjazd służbowy został zaplanowany i rozliczony zgodnie z odgórnie przyjętymi regułami funkcjonującymi w firmie. Wszystkie dokumenty w systemie otrzymują osobną sygnaturę, która wiąże je z konkretnym wyjazdem – masz więc pewność, że gromadzone informacje są uporządkowane i właściwie zarządzane.

Prosty obieg dokumentacji

Do programu rozliczającego delegację mają dostęp wszystkie osoby, bieżące udział w jej planowaniu oraz rozliczeniu. Informacje są przekazywane nie tylko wyjeżdżającemu oraz przełożonemu, który akceptuje wyjazd. Dokumenty trafiają także do działów HR oraz księgowości.

Dostęp do dokumentacji z dowolnego miejsca na świecie

Programy do rozliczania delegacji bardzo często występują w wersji mobilnej – dzięki temu masz do nich dostęp z każdego zakątka świata.

Łatwe wyszukiwanie informacji na temat wyjazdów

W programach służących do rozliczania delegacji bardzo łatwo znajdziesz wszystkie informacje dotyczące konkretnych wyjazdów służbowych. Między innymi datę wyjazdu i przyjazdu, powód, projekt, osoby w nich uczestniczące czy końcowe rozliczenie delegacji.

Proste rozliczenie delegacji

Program do rozliczania delegacji przyspiesza dokonanie takich obliczeń jak wysokość diety, koszty posiłków oraz przejazdów. Jedyne co pracownik powinien zrobić to wypełnić stosowny dokument online, a rozliczenie wyjazdu służbowego nastąpi automatycznie. W przypadku podróży zagranicznych, w programie zgromadzone są wszystkie niezbędne informacje na temat obowiązujących stawek, na podstawie których łatwo samodzielnie wykonać obliczenia.

Podsumowanie

Program do rozliczania delegacji przyspieszy oraz ułatwi wiele procesów związanych z wyjazdami służbowymi. Przejrzyste, proste w obsłudze narzędzie będzie jeszcze wydajniejsze, gdy zaimplementujesz je do systemu CRM online.

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje