sobota, 22 czerwca 2024 08:27

50 lat miłości. W Zabierzowie świętowano złote i diamentowe gody

Autor Norbert Kwiatkowski
50 lat miłości. W Zabierzowie świętowano złote i diamentowe gody

Miłość bywa trudna, jednak może przezwyciężyć wszystko. Gdy kogoś się kocha, to wszelkie problemy uciekają w zapomnienie i tworzy się więź na całe życie. Wiedzą o tym fantastyczne pary z Gminy Zabierzów, które świętowały swoje złote i srebrne gody.

13 czerwca w willi Lubomirskich w Kochanowie odbyło się uroczystość jubileuszowa dla par obchodzących pięćdziesięciolecie i sześćdziesięciolecie małżeństwa. Ten dzień musiał być wyjątkowy i tak się właśnie stało, a zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie zostały odznaczone następujące pary małżeńskie: Bugaj Józef i Zofia, Chechelski Janusz i Krystyna, Cielarski Józef i Ludwika, Czarnik Andrzej i Maria, Dudek Wiesław i Halina, Dymek Józef i Anna, Faryna Andrzej i Maria, Faryna Włodzimierz i Maria, Gielas Andrzej i Lucyna, Głąb Paweł i Danuta, Janik Kazimierz i Barbara, Janus Stanisław i Krystyna, Kapelan Kazimierz i Lucyna, Kobylarczyk Roman i Anna, Kubaty Zdzisław i Urszula, Olek Andrzej i Zofia, Pirowski Jan i Krystyna, Porada Andrzej i Janina, Rospond Maciej i Janina, Ryś Piotr i Kazimiera, Saryusz-Woyciechowski Krzysztof i Elżbieta, Tekieli Andrzej i Renata, Wcisło Marek I Teresa, Zieliński Ryszard i Emilia, Żbik Tadeusz i Halina.

Foto: Gmina Zabierzów

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje

Rozrywka