niedziela, 1 października 2023 18:12

Artur Kozioł na Marszu Miliona Serc w Warszawie [WIDEO, FOTO]

Autor Patryk Trzaska
Artur Kozioł na Marszu Miliona Serc w Warszawie [WIDEO, FOTO]

-Wspólnie przemierzamy ulice Warszawy w Marszu Miliona Serc, za nami ponad 30 lat życia w demokratycznej Polsce, przed nami najważniejsze wybory, które zdecydują, w jaki sposób urządzone będą samorządy i nasze najbliższe otoczenie - mówił burmistrz Wieliczki, Artur Kozioł podczas Marszu Miliona Serc.

-Jesteśmy tu razem samorządowcy z Ruchu Samorządowego Tak! Dla Polski, także z Wieliczki, ludzie z całej Polski, z małych i dużych miast, nasi mieszkańcy, bo mamy świadomość, że w istocie to samorząd jest fundament polskiej demokracji i gwarancją jej dalszego rozwoju.

Nie godzimy się na autorytarną i centralistyczną władzę, która niszczy nasze wspólnoty lokalne, samorządność, demokracje.  Chcemy dać wyraz temu, jak ważne wybory są przed nami, jak ważny jest udział w tym swoistym święcie demokracji, to my decydujemy o kształcie naszej przyszłości, naszej i naszych dzieci, każdy głos ma znaczenie, nie prześpijmy tych wyborów, ten marsz niech obudzi nadzieję w sercach wszystkich Polaków - zaznacza Artur Kozioł.

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka