środa, 28 czerwca 2023 10:55

Aż ciarki przechodzą. Z impetem wjechał w przechodzącą przez pasy młodzież [WIDEO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Aż ciarki przechodzą. Z impetem wjechał w przechodzącą przez pasy młodzież [WIDEO]

Poniższe nagranie pochodzące z Nowego Sącza wzburzyło wielkie poruszenie wśród internautów w całej Polsce. Uczciwie trzeba sobie przyznać, że jest przerażające...

Do zdarzenia doszło we wtorek, 27 czerwca około godziny 18:20 na al. Piłsudskiego w Nowym Sączu doszło do potrącenia trójki nastolatków. Chłopcy przechodzili przez przejście w pobliżu sklepu meblowego w kierunku rzeki Kamienicy.

To co się wydarzyło chwilę później aż ciężko skomentować. Zbliżanie się do przejścia dla pieszych zawsze musi oznaczać dla kierowcy zwolnienie pojazdu oraz podwójne skupienie. W tym wypadku było zdecydowanie inaczej...

Auto jadące pasem lewym nie tylko się nie zatrzymało, ale przede wszystkim z impetem wjechało w grupę chłopców. Wszystko nagrała kamera w innym aucie jadącym tą samą jezdnią. Film został udostępniony m.in. na Twitterze.

Choć pierwsze informacje mówiły, że to trójka 18-latków, to według najnowszych informacji przekazanych przez policję, dwóch miało 17 lat, a jeden 19. Cała trójka potrąconych została zabrana do szpitala. Dwójka opuściła go jeszcze wczoraj, natomiast jeden z 17-latków wciąż w nim przebywa. Trafił na Oddział Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej. Jego życiu nic nie zagraża.

Kierowcą BMW okazał się 29-letni obywatel Słowacji. Mężczyzna usłyszy zarzut spowodowania wypadku komunikacyjnego, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Foto: Twitter/zrzut ekranu

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka