wtorek, 8 stycznia 2019 11:50

Bądź Agile! Programuj zwinnie

Autor Michał Kizlich
Bądź Agile! Programuj zwinnie

Czym jest programowanie zwinne? W jaki sposób korzystać z metod zwinnych? Jak zarządzać projektami informatycznymi? Tego wszystkiego dowiesz się podczas najbliższego wydarzenia organizowanego przez firmę technologiczną - Sharpeo.


Fire Talk to seria spotkań, które odbywają się od ponad roku. Najbliższa edycja będzie dotyczyła Agile in Practice. Event odbędzie się w czwartek 17 stycznia, o godz. 18:00, na terenie Kampusu AGH (w Krakowie). Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych, obowiązuje jedynie rejestracja na wydarzenie.

Programowanie zwinne pozwala zaoszczędzić czas i efektywniej pracować. Warto przyjrzeć się tej metodzie i zastosować w codziennej pracy. Podczas spotkania Fire Talk dowiesz się między innymi:

  • jakie są różnice pomiędzy Project Managerem a Scrum Masterem?
  • jakie są sposoby zarządzania w projektach informatycznych?
  • dlaczego programiści powinni wiedzieć, czym jest programowanie zwinne?


    Wystąpi między innymi:

  • Monika Braun - Agile Coach. Monika to zapalony coach, wyznawca agile, propagator rozwijania umiejętności miękkich oraz miłośnik pracy z ludźmi. Na co dzień pracuje w Allegro oraz prowadzi szkolenia i warsztaty.

Ponadto, Monika jest konsultantką i trenerką agile, antypurystką scrumową oraz pasjonatką wzajemnej motywacji. Uwielbia agile ponieważ zmienia sposób myślenia i motywuje do popatrzenia na wartość biznesową poprzez pryzmat ludzi, którzy tą wartość tworzą. Dzięki temu pozwala zespołowi tworzyć rzeczy wielkie i czerpać satysfakcję z realizacji celów.Zawsze z pasją dzieli się doświadczeniami i wiedzą, wspierając zespoły w odkrywaniu swoich możliwości i szukaniu nowych efektywnych sposobów na wbudowanie dobrych praktyk w codzienne dostarczanie wartości biznesowych dla klientów.
Podczas wydarzenia przedstawi temat “Po co developerowi Scrum Master?”

Wydarzenie zakończy się networkingiem, podczas którego będzie można wdać się w dyskusję z prelegentami.Edukacja

Edukacja - najnowsze informacje