piątek, 21 czerwca 2024 11:03

"Biorę po 200 zł. z konta każdej drużyny i słucham państwa". Kultowy program wraca po latach

Autor Katarzyna Jamróz
"Biorę po 200 zł. z konta każdej drużyny i słucham państwa". Kultowy program wraca po latach

Po blisko 20 latach do telewizji powraca uwielbiany przez Polaków teleturniej "Awantura o kasę". Gospodarzem programu ponownie ma zostać Krzysztof Ibisz. Jak informuje jeden z portali, nagrania do produkcji rozpoczną się w najbliższym czasie.

"Biorę po 200 zł. z konta każdej drużyny i słucham państwa" – to zdanie, wypowiadane przez Krzysztofa Ibisza podczas programu "Awantura o kasę", pamiętają chyba wszyscy sympatycy produkcji. Popularny teleturniej przez blisko 3 lata przyciągał przed ekrany telewizorów szerzę fanów, która obserwowała zmagania uczestników programu. Produkcja sprawdzała wiedzę z zakresu wiedzy ogólnej oraz sprawność w licytacji i negocjacjach. Udostępniane w mediach społecznościowych fragmenty teleturnieju cieszą się ogromną popularnością.

"Awantura o kasę" wraca do Polsatu?

Z nieoficjalnych informacji portalu Pomponik.pl wynika, że na antenę Polsatu, po blisko 20 latach, ma powrócić uwielbiana przez Polaków "Awantura o kasę". Sympatykom teleturnieju zapewne trudno wyobrazić sobie w roli gospodarza teleturnieju kogoś innego niż Krzysztofa Ibisza. Jak wynika z ustaleń portalu nie trzeba się jednak o to martwić, gdyż to właśnie Ibisz poprowadzi popularny przed laty program.

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Według Pomponika, nagrania do produkcji mają rozpocząć się już niedługo.

Fot. Ilustracyjne/Unsplash/Screen z platformy "X"


Polska - najnowsze informacje

Rozrywka