piątek, 27 listopada 2020 11:00

Black Friday 2020 - najlepsze wyprzedaże i promocje w sklepach! Sprawdź z Ceneo.pl!

Autor Artykuł partnera
Black Friday 2020 - najlepsze wyprzedaże i promocje w sklepach! Sprawdź z Ceneo.pl!

Każdego roku w ostatni piątek listopada mnóstwo ludzi na całym świecie staje w długich kolejkach lub wyczekuje przed ekranem komputera na rozpoczęcie się tak zwanego Black Friday. Jest to tradycja, która początkowo pojawiła się w USA i podbiła cały świat. Spora część sklepów, sprzedawców i wytwórców przecenia swoje produkty lub oferuje bardzo korzystne oferty, a ludzie tłumie ruszają, żeby je zdobyć. Black Friday 2020 wypada 27.11.2020. Wykorzystaj swój komputer by tego dnia upolować coś czego potrzebujesz w niższej cenie!

Na jakie okazje i wyprzedaże można liczyć w trakcie Black Friday 2020?


W ostatni piątek listopada sprzedawcy uruchomili specjalne programy rabatowe, promocje oraz wyprzedaże Black Friday. W wielu miejscach zaczeły się już w poniedziałek i trwają, aż do samego Czarnego Piątku. Warto więc śledzić interesujące Cię produkty, żeby nie przegapić atrakcyjnych rabatów i przecen. Tego dnia w promocyjnych cenach możesz zdobyć najnowsze smartfony znanych marek, sprzęt rtv i agd, gry komputerowe, książki oraz ubrania, a nawet zamówić jedzenie z ulubionej restauracji ze sporą zniżką.

Na jakie branże warto zwrócić uwagę?


W trakcie szału promocji i wyprzedaży bardzo ważne jest, żeby postawić sobie określone cele. Jeśli nie wiesz co chcesz dokładnie kupić, zwróć przynajmniej uwagę na branże na których się skupisz. Największych obniżek można się spodziewać w takich branżach jak:

 • IT – wliczają się tu przede wszystkim komputery, laptopy i smartfony, ale również wszelkiego typu akcesoria z nimi związane.
 • RTV i AGD – tutaj wliczają się telewizory, pralki, lodówki i wszystkie produkty do domu, ale również aparaty czy narzędzia budowalne.
 • Odzież i Akcesoria – kurtki, buty, paski, zegarki i wiele innych, niezależnie od kategorii można znaleźć wiele korzystnych okazji, które pozwolą zaopatrzyć szafę i ubrać siebie i najbliższych taniej.
 • Akcesoria do domu – lampy, szafki i wiele drobniejszych rzeczy można kupić w atrakcyjnych pakietach lub w super cenie.
 • Gry komputerowe – z powodu powiązania z branżą IT rabaty na gry mogą być naprawdę korzystne.
 • Książki i filmy – w tym przypadku można się spodziewać korzystnych pakietów, które pozwolą kupić większe ilości towaru w niższej cenie lub obniżek na konkretne gatunki lub pozycje.
 • Kosmetyki – również tutaj obniżki mogą być dość spore i to niezależnie od pułapu cenowego produktów.

Jakie produkty są najczęściej kupowane w trakcie Black Friday?


Największych promocji można się spodziewać na produktach o dość wysokich cenach, jak laptopy, komponenty komputerowe czy agd do domu. Warto też zwrócić uwagę na drobne i tanie produkty, ponieważ wielu producentów chce się pozbyć zalegających w magazynach końcówek kolekcji lub partii produktów w starej szacie graficznej. Nie warto raczej szukać promocji w średniej półce cenowej, jeśli chcesz naprawdę oszczędzić. Bowiem to na pojedynczych najdroższych i hurtowo kupowanych najtańszych przedmiotach zniżki będą najkorzystniejsze.

produkty jakich producentów

Black Friday 2020 obejmuje zazwyczaj produkty znanych i popularnych producentów, bowiem to oni zarobią, nawet obniżając cenę o 70%. Szukając produktów warto zastanowić się jacy dokładnie producenci Cię interesują oraz jakie wymogi muszą spełniać poszukiwane przedmioty. Kierunki w których warto szukać produktów to:

 • Technologiczni giganci,
 • Znane marki odzieżowe,
 • Znani producenci biżuterii,
 • Duże i popularne wydawnictwa,
 • Producenci kosmetyków

Na jakie promocje się przygotować i jak to zrobić?


Przed Black Friday 2020 warto wybrać branże, producentów i produkty, które Cię interesują. Następnie sprawdź swój budżet i aktualne ceny produktów. Zwróć uwagę również na ceny z poprzedniego kwartału, bowiem niektórzy producenci podnoszą ceny w okresie przedświątecznym. Zdecyduj również jakiej obniżki oczekujesz po konkretnym produkcie oraz zarezerwuj sobie czas i sprawdź połączenie internetowe. Najlepsze oferty znikają w kilka sekund!

Black Friday 2020, a korona wirus


Globalna pandemia sprawiła, że w tym roku nie wyruszysz polować na promocje do centrów handlowych, tylko będziesz kupować rzeczy przez internet. Sprawia to, że obniżki online mogą być wyjątkowo korzystne. Pamiętaj również by korzystać z bezpiecznych sposób płatności online i uważaj na swoje dane, bowiem szaleństwo zakupów jest również okazją dla złodzei.

Sprawdzony serwis Ceneo.pl


Szukając jednego miejsca, w którym znajdziesz różnego typu produkty z różnych branż i od różnych producentów w jednym miejscu zwróć uwagę na serwis Ceneo.pl. Znajdziesz tam wiele produktów, opinii, ocen oraz artykułów poświęconych Black Friday 2020jak i nadchodzącym Cyber Monday 2020, co pozwoli Ci odpowiednio się przygotować oraz zrobić zakupy szybko i sprawnie.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje