czwartek, 19 października 2023 14:09

BMW X7 - poznaj możliwości tego SUV-a

Autor Artykuł sponsorowany
BMW X7 - poznaj możliwości tego SUV-a

Marka BMW zasłynęła w motoryzacyjnym świecie głównie z uwagi na wysoką jakość, niezawodność oraz unikalny styl, jakie reprezentują pojazdy z jej logiem. Nic więc dziwnego, że wielu miłośników z niecierpliwością wyczekuje na coraz to nowsze modele i z uwagą śledzi, co te pojazdy mogą im zaproponować. Czas więc przyjrzeć się bliżej BMW X7. Ten atletyczny 7-osobowy SUV rodzinny ma wiele do zaoferowania!

BMW X7 - nowy, elegancki SUV rodzinny

BMW to marka, która specjalizowała się głównie w pojazdach typu limuzyna lub w nadwoziach typowo sportowych. Jednak tym razem, postanowiła ona zaskoczyć swoich zwolenników, wypuszczając na rynek 7-osobowego SUV-a - BMW X7. To potężne auto, o ogromnych gabarytach, które mimo wszystko może zaskoczyć wyjątkowo dobrymi osiągami. Z reguły nie jest łatwo wprawić w ruch kilka ton i ogromny korpus, jednak BMW X7 jest najlepszym przykładem na to, że dla współczesnej motoryzacji nie ma rzeczy niemożliwych. BMW X7 to idealne auto rodzinne, a także wyjątkowa propozycja dla wszystkich kierowców, którzy mimo wszystko kochają szybką i dynamiczną jazdę. Zadowalające osiągi, unikalna estetyka, a także fenomenalne, przestronne wnętrze - BMW X7 ma wszystko to, czego można od SUV-a oczekiwać.

BMW X7 - parametry techniczne

BMW X7 to samochód, w którym można cieszyć się przyjemnością z jazdy w jeszcze większym gronie. Wygodne 7-osobowe wnętrze zachęca do dalekich podróży, a unikalne parametry techniczne, które gwarantują dynamikę oraz płynność jazdy. BMW X7 to SUV wyposażony w 6-ścio cylindrowy silnik o ponadprzeciętnej mocy 381 koni mechanicznych. Całość uzupełnia manualna skrzynia biegów z intuicyjną przekładnią, dzięki czemu jazda BMW X7 staje się jeszcze bardziej komfortowa. Co więcej, nie można temu kolosowi odmówić ponadprzeciętnej dynamiki. BMW X7 rozpędza się od 0 do 100 kilometrów na godzinę w przedziale od 6,3 do nawet 4,7 sekundy. Nie trudno sobie wyobrazić, że takie osiągi nie są typowe dla pojazdów, których waga przekracza 2,5 tony. Jednak w BMW X7 stało się to już absolutnym standardem.

BMW X7 - wymiary

Gabaryty BMW X7 prezentują się w wyjątkowo imponujący sposób. Ten samochód to prawdziwa potęga, która będzie dobrze widoczna na drodze. Parametry BMW X7 to:

  • długość : ponad 5,15 metra;
  • szerokość: 2 metry - bez lusterek;
  • wysokość: ponad 1,8 metrów.

Waga tego pojazdu, zgodnie z tym, co zostało wspomniane, to ponad 2,5 tony. Dodatkowo dysponuje on maksymalnie pojemnym bagażnikiem, by zmieściły się z nim rzeczy całej rodziny.

BMW X7 - wygląd i stylistyka wnętrza

Chcą opisać wnętrze BMW X7 w kilku słowach, można wskazać jedynie na luksus i komfort. SUV ten gwarantuje wystarczająco dużo przestrzeni dla 7 osób. Wnętrze zaprojektowane jest zgodnie z najwyższymi standardami, które od wielu już lat wyznacza marka BMW. Wygodne fotele kubełkowe, ekrany dla pasażerów, a także dotykowe panele pozwalające na sterowanie szybami czy samym ekranem. Z kolei dla kierowcy został przygotowany fenomenalny, przejrzysty kokpit, by mógł on mieć parametry jazdy zawsze w zasięgu wzroku. Całość uzupełnia kierownica z poszyciem z wysokiej jakości tworzywa, a także charakterystyczne dla BMW listwy ozdobne w okolicy przekładni skrzyni biegów i paneli wbudowanych w drzwi. Wnętrze BMW X7 może być spersonalizowane i dopasowane do potrzeb kierowcy. O ofertę warto zapytać autoryzowanego dealera.

BMW X7 - wygląd i design zewnętrzny

Potężny SUV BMW X7 w dalszym ciągu reprezentuje atletyczną sylwetkę. Uwagę zwraca przede wszystkim wyrazista, chromowana obudowa chłodnicy, smukłe lampy, a także dodatkowe panele na dachu. Delikatne zagłębienia w bocznych końcach drzwi sprawiają, że BMW X7 nabiera nieco bardziej sportowego charakteru. Tył również utrzymany jest w charakterystycznej dla marki stylistyce wraz z chromowanymi elementami wykończenia. Wszystko to sprawia, że BMW X7 to pojazd dla każdego estety. Poszczególne elementy zewnętrznego wyglądu również można spersonalizować. Wystarczy zapytać o szczegóły dostępnej oferty u autoryzowanego dealera.

Motoryzacja

Motoryzacja - najnowsze informacje

Rozrywka