piątek, 27 listopada 2020 09:46

Bukmacherzy - jak wygrywać i moc się z tego utrzymać?

Autor Artykuł sponsorowany
Bukmacherzy - jak wygrywać i moc się z tego utrzymać?

Wielu początkujących graczy zastanawia się – w jaki sposób mogą oni zarobić na zakładach bukmacherskich. Wystarczy powiedzieć, że nie będzie to ani łatwe, ani proste, ponieważ aby zarabiać u bukmacherów, trzeba być przede wszystkim sprytnym, oraz mieć sporo wiedzy. Jak więc wygrywać – no i czy można się z tego utrzymać?

Czego oczekiwać po zakładach?

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać głupie, ale obstawianie zakładów bukmacherskich często daje dużo miejsca na naukę i nie musisz marnować pieniędzy, jeśli dobrze to rozegrasz. Naturalnie legalni bukmacherzy będą starali się przeszkodzić ci w wygranej, ale z drugiej strony lepiej jest trochę się przygotować przed każdym swoim typem.

Koronawirus

Każdy gracz powinien mieć świadomość, że większość firm będzie próbowała nadrobić straty, zwiększając zyski lub zmieniając zasady promocji, co utrudni Ci wygraną. Jeśli absolutnie nie chcemy wygrać, to lepiej mimo wszystko dobrze się przygotować i szukać valuebetów. No może poza tym, że nasza ulubiona drużyna może nie grać w tym okresie, to dlatego, że właśnie zakończył się najbardziej pracowity sezon sportowy. Obecnie ostatecznie trudno jest znaleźć swoje miejsce w zakładach sportowych, nie mówiąc już o tym, że koronawirus utrudnił wygraną, ponieważ krupier nie rozważał przyznania graczom „zwycięstwa”, co jeszcze bardziej utrudniłoby wygraną.

Kursy bukmacherskie również spadły, ale nigdy nie powinniśmy się tym przejmować, ponieważ bukmacherzy często wprowadzają do nich szybkie zmiany. Co ciekawe, czasami nawet jeśli grasz dobrze, nawet zakłady z niższymi kursami mogą stać się zakładami wartościowymi. Zależy to od tego, jak połączysz swoje zakłady, ale najpierw spróbuj znaleźć lepsze kursy, ponieważ na początku swojej „kariery” masz większe szanse na wygraną.

Nie obstawiaj zakładów live

Możliwość obstawiania w czasie rzeczywistym wydaje się dobrym pomysłem na szybkie wzbogacenie się, ale z drugiej strony nie zawsze jest to sposób na wygraną. Kiedy widzimy wysokie kursy, możemy stracić panowanie nad sobą, a nieprzygotowane zakłady zwykle kończą się stratami. Oczywiście większość graczy często stawia te zakłady, a co gorsza, przegrane często prowadzą do chęci szybkiego obstawienia, co prowadzi do większych strat. To częsty błąd popełniany przez początkujących graczy, którzy często podejmują ryzyko obstawiając zakłady bukmacherskie na żywo, więc chociaż jest to świetny sposób na zwiększenie emocji, nie myśl o wygrywaniu od początku.

Wybór bukmachera jest kluczowy

Oczywiście przede wszystkim należy wybrać odpowiedniego bukmachera posiadającego licencję Ministerstwa Finansów do świadczenia usług w branży. Zwykle w związku z ciągłym rozwojem konkurencji, przyzwoici bukmacherzy (na przykład tacy jak bukmacher fortuna) zapewnią swoim klientom różnorodne opcje, co oznacza, że możemy wybrać najpopularniejsze lub bardziej wyjątkowe sporty. Z uwagi na coraz ostrzejszą konkurencję - nie ma problemu z wyborem odpowiedniego bukmachera. Wpłynie to również na nasz możliwy dochód. Dlaczego brak monopolu jest nadal korzystny dla graczy? Po prostu dlatego, że możesz liczyć na bonusy powitalne (na przykład takie promocje bukmacherskie jak darmowe zakłady) lub promocje, które przyciągają wzrok stałych użytkowników bukmachera.

Tylko zakłady solo!

Zanim zaczniesz obstawiać, najlepiej jest dowiedzieć się, jaki rodzaj zakładu Ci odpowiada. Z jednej strony możemy wygrywać coraz więcej zakładów, ale z drugiej strony musimy zastanowić się, ile możemy zarobić, ponieważ suma kursów na kuponie zwykle nie jest duża, co oznacza możliwość wygranej Seks jest bardzo mały. W takim przypadku, a także w przypadku przegranej (także przegranej), czy wysokość zysku może nadrobić stratę spowodowaną przegraną w zakładzie i przynieść satysfakcjonujący zysk? Dlatego te kwestie należy „rozważyć” przed rozpoczęciem obstawiania. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Pamiętaj, że od każdego zakładu płacisz podatkiem

Warto jest również wspomnieć o tym, że legalni bukmacherzy od każdego twojego zakładu pobierają 12% - co również wydaje się na początku niewielką sumą, ale później jeszcze doliczają do tego marżę bukmacherską – która jak wcześniej już wspominaliśmy, wzrosła od początku tego roku. W przełożeniu na rzeczywisty świat, możesz się spodziewać, że od twojej wygranej zostanie odcięte około 20-25% sumy ogólnej, dlatego też pamiętaj, aby typować zakłady, które tobie się opłacą. W innym wypadku może okazać się, że ledwo zarobiłeś coś po tym zakładzie.

Utrzymywanie się z zakładów?

Jeśli dopiero zaczynasz z zakładami, to nie masz co liczyć na to, że się z tego utrzymasz. Dlatego też pamiętaj o tym, że tylko ci najlepsi typerzy są w stanie się z tego utrzymywać, nie mówiąc o tym, że nie jest to stałe źródło dochodów. Dlatego też sam musisz zdecydować, czy chcesz dalej w to brnąć, czy też poszukasz innego źródła zarobku.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje