sobota, 10 lutego 2024 10:55

Burmistrz Wieliczki zbudował duży zespół reprezentujący różne środowiska mieszkańców

Autor Artykuł sponsorowany
Burmistrz Wieliczki zbudował duży zespół reprezentujący różne środowiska 
mieszkańców

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Kozioła pracuje nad umową z mieszkańcami. Kandydaci na radnych spotykali się z mieszkańcami w różnych częściach miasta i gminy, aby konsultować plan na najbliższe lata. W piątek odbyło się spotkanie podczas którego rozmawiano o planach dla wszystkich miejscowości.

W nadchodzących wyborach na listach naszego komitetu wyborczego mieszkańcy znajdą przedstawicieli różnych środowisk społecznych i zawodów, przede wszystkim będą oni proponować wspólne plany, jako naszą umowę działań do realizacji. Samorząd to otoczenie, w którym funkcjonujemy na co dzień i zawsze cenne jest poszukiwanie jeszcze efektywniejszych rozwiązań. Bardzo dziękuję, że jesteśmy silą grupą, do której ciągle dołączajà nowe osoby - Artur Kozioł burmistrz Wieliczki.

UMOWA Z MIESZKAŃCAMI - Komitet Wyborczy Wyborców Artura Kozioła

UMOWA Z MIESZKAŃCAMI - Komitet Wyborczy Wyborców Artura Kozioła

Opublikowany przez Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Piątek, 9 lutego 2024

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Kozioła od poniedziałku rozpoczyna konsultację programu pod hasłem "Wszystko dla Mieszkańców" Kandydaci na radnych będą zbierać podpisy poparcia, jak również przyjmować propozycję do programu. To zawsze dla nas najważniejszy moment. Wspólne rozmowy z mieszkańcami zawsze były silną stroną naszego zespołu. Proszę zobaczyć, jak silny zespół kandydatów na radnych zbudowaliśmy poprzez nasze spotkania - podkreśla Artur Kozioł.

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka